Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változik a hangulatom?

Miért változik a hangulatom?

Figyelt kérdés

Tegnap remek formában voltam, láttam is egy jó filmet ami inspirált, de a baj az, hogy ma délután hirtelen nagyon megváltozott a hangulatom és vele együtt én is. Sokszor már nem ismerek magamra. 16/L vagyok különben.

Mitől vannak ezek a hangulatingadozások ? Ez egy jellemvonás ?

És hogyan lehet elkerülni ezeket ?


2010. aug. 14. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik filmet láttad?
2010. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Agyő, Nagy Ő
2010. aug. 14. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A bevezetőjét olvasva sima amerikai vígjátéknak tűnik semmi extrával. Velem is szokott ilyen lenni, hogy egyik nap van kedvem hozzá, máskor nincs vagy éppen lusta vagyok hozzá.
2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*első
2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet kicsit depis vagy ha gyakran fordul ilyen elő, de lehet csak a film volt ilyen hatással rád, velem is elő szokott fordulni

nevess sokat:ĐĐ

2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős

Gyakori hangulatváltozás utalhat depresszióra.De nem minden esetben.

2010. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy vagy depressziós. Egyszerűen ez csak a kamaszkor. Ilyenkor természeteses a hangulatváltozások.
2010. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!