Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom elviselni az emberek...

Nem bírom elviselni az embereket, mégis beszélgetni akarok valakivel, együtt akarok lenni valakivel, de hogyan, ha nem bírok elviselni senkit? Miféle vegyes érzelem ez?

Figyelt kérdés

Nem most alakult ki, mindig is ilyen voltam. Akarok beszélgetni, ismerkedni, mesélni ezt - azt valakinek, és viszont meghallgatni, elmenni sétálni, de amikor erre került sor, (khm, régebbi párkapcsolataim) akkor baromi kellemetlen volt az egész, sőt, legszívesebben elmenekültem volna mellőle. Bezzeg amikor egyedül vagyok, akkor úgy vágyódom egy jó beszélgetésre, közös tevékenykedésre, akármire.


Kutyusom van, valamennyire pótolja is a szeretethiányt, de akkor is jó lenne dumálni valakivel, közösen elvinni sétálni, de nem megy, frusztrálttá válok más / mások társaságában, még pár pohár bor mellett is. Öngyilkossági hajlam és kísérletek miatt szedtem szorongáscsökkentő gyógyszereket, (Rivotril, Frontin, Stimulaton) nem voltak hatásosak, mintha gyárilag lennék ilyen. Pszichológushoz is járok kiskorom óta, de egyikük sem jött rá, mi lehet a gond.


Mit javasolnátok, szerintetek mitől lehet ez? 19L


2021. jan. 20. 20:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy nem tesz jót a maszturbáció, néha mindenkinek jólesik, de könyörgöm, annak semmi köze ehhez a témához. :D


Egyébként nem éreztem szerelmet egyik barátom iránt sem. Kötődtem valamennyire, de szeretni nem tudtam senkit. Már lassan a családomat sem. Kutyámat nagyon. :D

2021. jan. 21. 08:43
 12/14 anonim ***** válasza:
mi a csillagjegyed?
2021. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet megkéne említened neki az alexitímiát mielőtt késő lenne mindent meg kell próbálni
2021. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az 1-es, 7-es jól mondja! Erősen introvertált vagy! De ez nem egy betegség. Nekünk intróknak ( INTJ vagyok 90%-os introvertáltsággal ) nem könnyű ebben az extrovertált világban. Ahogy az előttem értelmesen szólók mondták, ismerd meg magad!! Vannak a témában már nagyon jó könyvek. Fejlesztd az erősségeidet ( képzeld vannak ilyenek 😉 ) és tanulj meg együtt élni a gyengeségeiddel. Barátkozz először a neten. Az a mi igazi világunk. Nyugtatót meg ne egyél, mert azzal csak tűzre fát pakolsz. Ha vannak kérdéseid csak írj bátran!
2021. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!