Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék vele megint rendesen beszélgetni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már a születése óta ismerek. Sőt, kiskorunkban "szerelmesek" voltunk egymásba és az volt a terv hogy majd összeházasodunk, meg minden ilyen amire egy fiú és lány óvodásként gondol. Aztán én felkerültem a suliba úgyhogy nem találkoztunk minden nap, bennem ez a dolog elmúlt és amikor ő is iskolás lett én már nem viszonoztam az érzéseit. Aztán így sok évvel később, amikor már mindketten megkomolyodtunk, megint jóban lettünk, rengeteget beszélgettünk, felemlegettük, hogy mi volt régen és bennem előjöttek ezek az érzések, aminek az lett a vége, hogy egy buliban részegen szerelmet vallottam neki, amikor megérkezett és ezzel elrontottam mindent. Innentől kezdve két éven keresztül alig beszéltünk.

És így jutottunk el pár héttel ezelőttig, amikor egy nagyon valóságos álmom volt, aamiben összejöttem vele. Nem tudom, hogy ez így két év után hogy jött, de olyan valóságos volt, hogy nagyon padlóra küldött. Nagy nehezen rávettem magam, hogy ráírjak, és kihívjam kicsit dumálni, de nem volt otthon. És arra jöttem rá, hogy egyáltalán nem tudok már vele úgy beszélgetni, mint régen. Olyan, mintha két év után már nem is ismerném őt. Szerintetek mit tudnék tenni? Előre is köszönöm. :)

17/F



2016. aug. 25. 12:18
 1/1 anonim válasza:

Szia elöre is bocsi de nekem is volt ilyen de én nem futottam utána egy idő után aztan meg eltelt jó pár év új társaság és új szerelem. Túl kell lépned már semmi se lesz a régi

18/L

2016. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!