Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha úgy beszélgetnék az...

Néha úgy beszélgetnék az érzéseimről, de nem igazán tudok?

Figyelt kérdés

Nincs kivel, mindenki másét meghallgatom, de nagyjából tudom, hogy más emberek mit látnak rajtam, és nem szeretném lerombolni ezt a képük, ráadásul tényleg senkit nem tudok közel engedni magamhoz.

Névtelekül oké, nemrég anotalkon beszélgettem egy sráccal, csak az a baj, hogy nem tudott szerencsétlen segíteni, ráadásul nem is volt túl okos. Legalább leírhattam neki a pici gondjaim.

Mit lehet ezzel kezdeni? Van valami oldal, ahol meghallgatják a kis panaszaim, illetve segítenek?

Itt is szívesen beszélgetek igazából..


21f



2018. febr. 9. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

nem kell mindent kimondani.

tartsd meg magadnak.

2018. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy itt van ez az oldal. Én próbáltam pár embernek segíteni - ők kérték -, de egyikükön sem lehetett, mert nyomták ezeket a képzelt dolgokat, hogy nincs BMW, nincs nő, stb. Meg amúgy sem vagyok jó az ilyen "nem merek a Lucához odamenni" problémákban.


Az a baj a többséggel, hogy nem nyitott a változásra, változtatásra.

2018. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, inkább megérteni egy másik személy reakcióját. Persze, rosszul esik, ha visszautasítanak, és azt a kis minimális önbizalmam is lerombolja, ami van, de a csajoknál bőven elég, ha azt hiszik, hogy van, és mire meglesz az illető, addigra az önbizalmam is a helyére áll. :)
2018. febr. 9. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A pszichológusok nem csak elmebajosoknak vannak, hanem érzelmi válság kezelésére is alkalmasak.
2018. febr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 nem arra van szükségem. Inkább csak annyi, hogy valaki meghallgasson, és véleményezze a gondolataim, vagy csak ráébresszen, hogy valamit rosszul csinálok
2018. febr. 10. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha van kedved. Szívesen meghallgatom és véleményt is mondok, ha kell.
2018. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!