Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok nagyon megszól...

Miért nem tudok nagyon megszólalni, témát felhozni tarsalgáskor? Hogyan győzzem le ezt a dolgoz?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már többször talalkoztam, jól érzem vele magam, de egyszerűen nem tudok mit mondani, nem tudom mi érdekli, hiaba mondja, hogy bármi is. Legközelebb szeretnék kicsit többet beszélni. Van valami megoldás, vagy bármi ilyesmi problémára?

Tök jól kezeli, meg elfogadja ezt, de engem zavar s szeretnék úgy feloldódni vele.


2021. jan. 21. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1 igyal

2 ami eszedbe jut ,ami tortent veled, ami epp tortenik a kornyezetetrtkbe kezd el mondani, csacsogj, a fiuk imadjak! Mindegy mit!

2021. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szrpen! Ha barmi erdekli oket menni fog
2021. febr. 3. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!