Milyen otthon lenni?

Figyelt kérdés
Diáktársaimtól kérdezem, mert nekem jobb mint iskolába mert nem kell olyan korán kelni, buszozni. Azt vettem észre, hogy több szabadidőm van ée könnyebben fel tudok kelni az ágyból :D
2021. jan. 24. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szeretek itthon lenni. :)
2021. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy van, akinek végülis jól esik ez az időszak.. Nekem a digitális oktatás maga a pokol. Sokat küzdöttem, hogy felvegyenek ebbe a suliba, erre nem engedik, hogy be is járjak újdonsült barátaim közé. Ráadásul ez egy szak gimnázium olyan szakokkal, anelyeket nem, nem lehet otthon végezni, mert nem mindenki tudja beszerezni a több millió forintos munka eszközöket. Én is ki tudom aludni magam, több a szabadidőm, de nekem sajnos ez nem váltja ki azt a szenvedést, amit jelent számomra ez a fura rendszer..
2021. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!