Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb tévedésed...

Mi volt a legnagyobb tévedésed az életed során,amit megváltoztatnál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl.: párválasztásra,házasság,fiatalon gyerekvállalás,káros dolgok,mint pl. alkohol,drog,cigarettára való rászokás,rossz pályaválasztás,rossz munkahelyválasztás stb.

Számomra az hogy,habár sose voltam hülye a tanuláshoz,elég hamar fölfogtam és megértettem,megtanultam a tananyagot,de a legtöbbször mégis be se jártam az órákra,napokat,heteket,hónapokat hiányoztam,így az általános 8 osztályomon kívül nem rendelkezek magasabb fokú iskolai végzettséggel.



2021. febr. 2. 23:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10.:Nagyon Szépen Köszönöm hogy válaszoltál! :)
2021. febr. 5. 22:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit változtatnék meg ? Konkrétan MINDENT. Minden egyes lépésem egy hiba, mindenben kudarcot vallok, egy szerencsétlen halálraítélt nyomorék vagyok. Se tanulmányokban, se munkában, se emberi kapcsolatokban nem vagyok sikeres, totál sikertelen vagyok. Célok 0, életrevalóság 0, lelkesedés 0, bizalom 0... Ledobhattak volna engem a Taigetoszról, vagy kikaparhattak volna engem egy szikével, akkor most nem lenne ez a szenvedés gyász, amit Életnek hívnak.
2021. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12.:Nagyon Szépen Köszönöm a válaszod! :)
2021. febr. 8. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!