Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neha minden vagyam hogy...

Neha minden vagyam hogy baratom legyen, neha meg ugy orulok hogy nincs. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem ertem mar magamat. 16 vagyok, lany es eddig egy baratom volt, egy evvel ezelott. Azota joparan akartak volna jarni velem, de egyikukkel sem jottem ossze. Pedig neha szeretnem ha lenne baratom. Megis van amikor orulok hogy egyedul vagyok. Akkor most mit is akarok ? Nemigazan ertem mar...Ti ertitek ezt ?
2008. dec. 3. 14:42
 1/10 anonim válasza:
Szia! Igen, ez annak a példája, hogy még nem igazán vagy érett egy kapcsolathoz, mert Te sem igazán tudod mit akarsz. Vagypedig az a gond, hogy enm voltál szerelmes egyik srácba sem, akivel eddig lehett volna valami.. Márpedig ha valakivel szeretnél egy komolyab kapcsolatot, oda nem elég csak az elhatározás..:) ezt tapasztalatból mondom. És amúgy is egyszer eljön az igazi, és akkor te is érezni fogod, hogy ő az, és magabiztos jelented ki hogy kell neked:P
2008. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy van egy kiszemeltem, nemhazudok, kb 1 eve. Es nagyon tetszik...ugy tulajdonsagai mint maga o is. De vele se tudom igazan mit akarok. Az a helyzet hogy azt nemtudom, hogy neki tetszem e vagy nem. En meg 'szerelmet vallani' neki nem igazan akarnek. :S
2008. dec. 3. 16:09
 3/10 anonim válasza:
Figyelj.. veszteni nem vesztes semmit ha megprobálod.. na persze enm ugy h rárontasz, hanem finom imerkedsz vele, találkozgattok, és már eltelt az az idő, ami alat megismered jol, és tényleg olyan amilyenre számitottál, akkor kialakul az érzés is amit felé táplálsz:)
2008. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
lemaradt: körülirhatod amit érzel..:) vagy ha beszélsz neki a szerelmi életedröl akkor ő is fog az övéröl.. avgy valahogy rátapintani a lényegre h te bejösz neki..csak jolkell terelgetni a beszélgetést:)
2008. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat msn-en eleg regota beszelunk mar, es teszem azt hozza NAGYON jol egyezunk. De az a helyzet, hogyha valami 'szerelem'-felesegrol van szo...pl. ezelotti kapcsolatok, vagy baratnok (neki), mindig eltereli a temat. Mindig!! Es egyszer kicsit idegesebb lettem, es irtam neki, hogy eljonne velelem egy buliba ? Es azt irta, hogy a buliba nem mert nem ismerne senkit, de talalkozni velem igen. Es BUMM...ujra elterelte a temat. Meg valaszolni se tudtam. Ugyhogy nem meg tertem azota vissza a dologra....De azota is sokat beszelunk. Ugyhogy nemtudom mit tegyek.
2008. dec. 3. 20:50
 6/10 anonim válasza:
egyébként ha annyira terelt a találkozással kapcsolatban, akkor nemtudom.. probáld meg nyomatékosabban, konkrétan megbeszélni vele a talit, ne pedig általánoságban.. végülis akkor kiderül hogy szeretne-e találkozni veled vagy sem..:)
2008. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. érdekes szituáció.. lehet h tudat alatt (pl ha rossz napod van) úgy érzed, hogy 1 baráttal csak gond lenne (hozzá kéne igazítani az idődet, egyszer be kéne mutatni a családnak..stb.), nem biztos h magára a kapcsolatra nem állsz készen, csak lehet h pl túl sokat gondolkodsz, hogy mi milyen következményekkel járna.. másrészt viszont vágysz rá, hogy legyen.. ez ilyen kettős érzés.. próbálj azon gondolkodni, hogy miben lenne jobb, ha lenne.. ami a srácot illeti..szerintem tetszel neki, hiszen azt írta Veled találkozna.. valószínűleg ő sem tudja pontosan, hogy te hogy érzel iránta.. és ha mondjuk nem vágta le elsőre, hogy a bulisat miért kérdezed..háát..lehet, hogy csak még jobban összezavarodott.. egyébként az is lehet, hogy pont a tapasztalatlansága miatt tereli folyton a témát, lehet, hogy nem biztos magában..Finoman próbálj közeledni hozzá :)
2008. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszolonak.

Hat mindenkeppen nagyon jol lattad meg a dolgokat szerintem, es azthiszem teljesen igazad van.

A multnap, elmondtam a sracnak, hogy tetszik nekem, es aztmondta hogy talalkozhatnank, hogy ezt begbeszeljunk, es akkor elment valahova. Azota is folyton beszelunk, de nem hozta meg fel a talalkozas temat.

Tudod, nemsok baratnoje volt, pontosabban en is csak egyrol tudok, aki allitolag kulfoldi volt, es osz-visz ket hetet tartott. Ugyhogy valszeg a tapasztalanlansag lehet a dolgoban...gondolom.

Vagy el sem tudom kepzelni, mert miota elmondtam, megjobban egyezunk, megkedvesebb mint azelott. De kihivni, meg mindig nem hiv...

2008. dec. 16. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok :D

Hát örülök, h elmondtad neki és így reagált. :) Ha tényleg csak 1 (?) barátnője volt az sztem mindent megmagyaráz.. Gondolom azért nem hozta még fel a témát újra, mert nem teljesen dolgozta még fel, h közölted h tetszik neked (miközben neki kellett volna lépnie).. vagy nem tudom..nem egyszerű eset a srác :D de szerintem 1 héten belül biztos szóba kerül. addig sztem ne hozd fel, mert lehet megijed. Jól elvagytok, biztos lesz randi ;) de ha 1 hét múlva se hozza fel, finoman rákérdezhetsz, hogy áll-e még a találkozás? Remélem összejön :)

2008. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hm...olyan jo olvasni amiket irsz XD...komolyan mondom.

Amugy most penteken volt egy buli, es tobbszor is megkerdezte, hogy en megyek-e. Mikor en is rakerdeztem, hogy o jon, aztmondta, hogy "haaat nem mert a testverevel kell elmennie nemtudom hova...bla bla". Ugyhogy nemtudom, hogy ezt csak egy kifogas volt, vagy tenyleg nem tudod eljonni, de miert talalta volna ki ? Hisz, ma is ramirt.

Fura egy eset, szerintem meg a Joisten se erti a gondolkozasmodjat. :D

2008. dec. 20. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!