Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alig bírom elviselni magam!...

Alig bírom elviselni magam! Nagyon rendmániás vagyok?

Figyelt kérdés

Rend- és tisztaságmániás vagyok, és néha kibírhatatlan vagyok. Itthon megyek mindenki után, és folyamatosan pakolok. Ők is nehezen viselnek el engem, hát még én magamat :S

Ha nem pakol el valaki saját maga után, akkor nagyon mérges vagyok és ordibálok :(

Mit csináljak? Vannak még hozzám hasonlók? :(


2010. aug. 17. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem az apám ilyen, pont ugyanilyen, és tudom milyen kib-aszott idegesítő, szóval ha nem változtatsz ezen kevesen fognak szeretni.
2010. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sya! én csak akkor vagyok rendmániás ha valami miatt kivagyok bukva...de amúgy az igaz, h ez elég idegesítő és előbb-utóbb legtöbb ember a falra fog mászni a rendmániádtól...nem tudom igazából, h hogyan tudnál erről leszokni; valószinüleg nagyon- nagy kitartással...de tudom h ez nagyon nem könnyű. Nekem se pedig én csak olyan idéglenesen vagyok rendmániás, de olyankor egy apró folttól teljesen kiakadok...:(
2010. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!