Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek gátlásosság ellen?...

Mit tegyek gátlásosság ellen? Már nem bírom elviselni magamat!

Figyelt kérdés

Egyszerűen én nem tudok feloldódni sehol mint mások. Nevetni, meg örülni, vagy lelkesedni sem tudok normálisan mert úgy hangzik mintha csak megjátszanám, ez lehet furán hangzik. A másik problémám is ebből adódik, mert annyira rástresszelek hogy ilyen vagyok, hogy elkezdek izzadni(elég undorítóan hangzik tudom, és bocs) és ezért még csak a karomat sem tudom fölemelni. Mindennap úgy megyek be az iskolába, és aszerint választok ruhát, hogy vajon melyiken nem fog látszani mert tudom hogy ez lesz. De ez csak az iskolában van, amint kilépek, megszűnik..

Nem tudok a többiekkel semmit csinálni, pedig olyan jó lenne. Kipróbáltam a solutio antisudoricát, két napig használt, utána semmi. Igazából tudom hogy ez a stressztől van, de nem tudom hogy változtassak. Egyik osztálytársamnak sincs ilyen problémája!

15/L


2011. márc. 13. 18:12
 1/2 anonim válasza:

Rengeteg szenvedtem az izzadással én is:)


Ismerem ezt a gátlást és krva sokáig megvolt bennem. Fősulin nőttem ezt ki a lakótársamnak köszönhetően. Ő nálam jobban izzadt, de igényes volt és krvára nem foglalkozott vele. Nem zavarta, ha átizzadta a ruháját, úgy volt vele ha igényes+nem büdös, akkor mit forogjon rajta az ember.


Egyébként a solutio antisudoricát én sokáig használtam, utána abbahagytam és most nem izzadok annyira + jó dezodort, drága parfümöt használok+2-3x-or annyit fürdök mint az átlag:)

2011. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És nem érdekelte hogy egy rohadt nagy folt van a hónaljánál? Én erre képtelen vagyok.. és te hány évesen "nőtted ki"?
2011. márc. 15. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!