Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen pszichológiai problémár...

Milyen pszichológiai problémára utalhat a folytonos rettegés?

Figyelt kérdés
Mostmár úgyérzem felemészt a folytonos félelem, hogy baj történik. És meg is történik elég gyakran, úgy hogy kilométerekre vagyok, szóval nem én vonzom be. Talán túl jók az ösztöneim? Nemrég észrevettem a főnököm egy furcsa pillanatát,de hallgattam, csak nyomasztott,hogy valami nagyon nem stimmel, pár napra rá öngyilkos lett. Tegnap sírtam, hogy a kislányom szeme bepirosodott mert lehet, hogy allergiás. Ma munkáról haza kellett jönnöm, mert valamivel megsértette a szemét és azonal szemorvoshoz kellett vinni. Sok ilyen furcsaság van még. Mi nem stimmel velem?

2021. márc. 2. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy akár félsz, akár nem, a baj meg fog történni. Szóval örülni kell annak, hogy esik az eső, mert ha nem örülsz, akkor is esik.
2021. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fsms ***** válasza:
84%
Pánik betegség , depresszió.
2021. márc. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!