Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A folytonos lelki leterheltség...

A folytonos lelki leterheltség miatt sose tudom önmagamat adni, járjak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem hogy be fogok kattani, olyan mintha mániás depressziós lennék, valójában nem tudok az ellen tenni ha folyton jönnek a negatív gondolatok, úgy vagyok vele hogy majd elmúlik, mert ez igaz is, hogy egy idő után megunom az éppen aktuális gondolatot és akkor jobb kedvem lesz, de viszont akkor meg jelentkezik újabb ami újra elb.ssza a kedvemet, már gondoltam arra is hogy véget vetek az életemnek, mert már egyszerűen nem tudok így létezni, de aztán ezt kitörlöm magamból, mert ez nem normális.
2016. szept. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

lenne pénzed pszichológushoz járni?

60 perces terápia minimum 4 ezer vagy 5 ezer forint, max. akár 9 ezer is lehet.

hetente egy-két alkalommal, vagy kéthetente lenne erre pénzed?

2016. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.. Amikor az embernek már a halállal kapcsolatos gondolatai, és öngyilkossági gondolatok vannak, akkor nincs mit halogatni. Én Pszichiáterhez fordultam, tök normális volt, 2 gyógyszert kaptam, 7 hónap után teljesen átlagos lettem. Szerintem neked is segítséghez kéne fordulnod, mert ez már valami súlyos dolog lehet. Ha pedig halogatod, akkor még súlyosabb lesz.
2016. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ja, nekem pont azt mondta a pszichológusom, hogy mindenkinek vannak negatív gondolatai, de az átlagnak hamar elmúlnak, átsuhannak az agyán, nem foglalkoznak vele.

Ha állandóan ezen agyalsz, valóban "túlpörögsz", és lehet, hogy alaptalanul. Nincs is okod a rossz hangulatra.

2016. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Bennem is valami ilyesmi van :D

2016. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18
2016. szept. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!