Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol kezdődik a függőség?...

Hol kezdődik a függőség? Függő vagyok?

Figyelt kérdés

Kb. minden nap felnézek a gyakorira, hogy kaptam e választ a kérdéseimre. Ha valami érdekel megkérdezem az oldalon. Ha csak unatkozok akkor is teszek fel kérdést vagy válaszolgatok akinek tudok. Rendszeresen megszoktam nézni (kb. 5 percenként) hogy kaptam e választ. Ezt szinte minden nap megteszem. Ez már függőség lenne? Mik a függőség tünetei?

Ha ezek, akkor valószínű én is gyakori függő lettem. Ha ez az igazság ideje más elfoglaltságot is keresnem, mert ez már nem állapot. El kell szakadnom ettől a virtuális világtól. Szinte ez tölti ki az egész napomat és ez nem jó.


2010. aug. 18. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Omg...
2010. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én napi 24 órából 17-et biztos itt töltök szal:D
2010. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én már délelőtt óta a gyakori előtt vagyok... :D
2010. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak én nézegetem kb öt percenként, hogy jött-e válasz vmelyik kérdésemre, megnyugodtam, hogy nem :D
2010. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval sok függő van itt... De kérlek mellőzétek most az "én is gyakori függő vagyok" válaszokat, mert ez rajtam kicsit se segít és nem a kérdésre válaszoltok.
2010. aug. 18. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:
igen...függő vagy..
2010. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék ez ellen? Eseménytelenek a napjaim. Le kellene szokni erről, de rohadt nehéz lesz... Bár az már jó jel, hogy felismertem, hogy ez így nem jó. Nem vagyok teljesen reménytelen...
2010. aug. 18. 17:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Keress valami más elfoglaltságot.

Pl.:olvass,tanulj vmit /nyelvet,kötni,szerelni,állatokról olyat ami foglalkoztat,időjárásról (pl.: a mostani helyzet miért alakult ki),pszichológiáról (pl.:emberek viselkedése),politikáról (mi volt régen, mi lett most) vagy tanulj programozni,esetleg képet/videót/zenét szerkeszteni,office ismereteidet bővítsd, javíts a főzési/sütési tudományodon.... stbstb


Annyi mindent csinálhatnál még, csak lemenne a nap ha mindent felsorolnám :D

2010. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: igen, az vagy, és keresned kellene valami más elfoglaltságot amennyiben nem tartod helyesnek a függőségedet.
2010. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, ezt fogom tenni. Elkezdek most már a való világban is élni, más elfoglaltságot keresek.

Nem tartom helyesnek, mert ha túl sokat tartózkodok itt, akkor szinte nem élek, nem élem a valódi életet és ez még szép, hogy nem helyes.

2010. aug. 18. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!