Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, mit jelent az,...

Mit gondoltok, mit jelent az, hogy "szeretem Önmagam"?

Figyelt kérdés
Nálatok ez hogyan nyilvánul meg? Hogyan fejezitek ki azt magatoknak, hogy szeretitek Önmagatokat, miket csináltok, miket nem csináltok, hogyan éreztek dolgokkal, tudtok-e nemet mondani satöbbi :)

2021. márc. 10. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tisztelem magamat annyira, hogy számomra megalázó helyzetekbe ne menjek bele.
2021. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy mutatom ki a szeretetemet önmagam irányába,hogy 1 nap min.1-szer maszturbálok.De ha váletlenül elfelejteném,akkor mindig elnézést szoktam kérni,és mindig meg is bocsátok magamnak.Számomra ezt jelenti az igazi szeretet önmagam iránt.Persze voltam már magam alatt is,öngyilkos gondolatok miatt,de olyankor gyorsan mondtam magamnak hogy ez nem helyes megoldás,inkább maszturbáljak egyet,és ilyenkor mindig rögtön utána elmúltak az ilyen halállal kapcsolatos gondolataim.
2021. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
véletlenül
2021. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

- Elfogadom a gyengeségeimet, bár igyekszem fejleszteni azokat.

- Nem vagyok túlontúl kemény, igazságtalan önmagammal.

- Nem szidalmazom magamat. Úgy beszélek magamhoz, ahogy a legjobb barátomhoz szoktam.

- Ha pihenésre van szüksége a szervezemnek, megadom neki.

- Kerülöm a mérgező dolgokat, igyekszem egészségesen táplálkozni.

- Megadom a tiszteletet másoknak, és ahol nem kapom viszont, onnan odébállok.

- A fizikai egészségem mellett a mentálisra is odafigyelek.

- Kerülöm az összehasonlítgatásokat másokkal, mert mindenkinek saját útja van.

2021. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!