Várandós lennék?

Figyelt kérdés
Szóval peteérés előtt két napal voltam együtt a férjemmel 5-dikén volt a peteérésem a naptár szerint rá 3nap múlva 8-dikán alhasi görcsel ébredtem, pecsételő barnázás volt a tisztasági betéten.Rá kb 10percre hasmenéssem volt de olyan rossz volt hogy rázot a hideg és szédültem. Most már az 5-dik napja hogy pecsételő barnázásom van, és kb 4/5nap múlva meg kell jöjjön. Sosem történt velem ilyen lehetséges hogy baba van a háttérben? Fogamzásgátlót nem használtam sose életemben.
2021. márc. 14. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Igen, de nem a férjedtől.
2021. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ajánlanék egy terhességi tesztet, bármi is legyen a háttérben :)
2021. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a naptárom szerint 3nap múlva kellene meg jönnie viszont a barnázásom egyre jobban halványadik el fele 3napot még várok és mindenképpen csinálok terhességi tesztet már meg is vettem kettőt de még várok pár napot nehogy túl korai legyen.
2021. márc. 16. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!