Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz, ha felnőtt leszel?...

Mi lesz, ha felnőtt leszel? Milyen életet képzelsz el magadnak?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint már mindenki feltette magának azt a kérdést, hogy: "Mi lesz, ha felnőtt leszek?" - Én legalábbis nagyon sokszor.

Arra lennék kíváncsi, hogy ki - milyen felnőttkorról álmodik? Értem ezalatt a következőket:

- Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá(ka)t, mi lesz a szakmád?

- Milyen házban - és hol fogsz élni?

- Lesz esküvőd, férjed/ feleséged, gyereke(i)d? Ha igen, milyen lesz? (Mi lesz a házastársad szakmája? Milyen ember legyen? Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük?)

- Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? (pl.: űrhajós lenni, stb. stb.)

- És bármi, amit le szeretnél írni, ami a terveid között van?

Remélem, tetszeni fog a kérdés, és sokan fogtok válaszolni! (Ja, és várom a fiúk válaszát is - úgy, mint a lányokét!)


Köszönöm, hogy elolvastad a kérdést, és válaszolsz! További szép napot kívánok Mindannyiótoknak!


2010. aug. 19. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#1Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá(ka)t, mi lesz a szakmád?

Miután leérettségiztem, egy nyelvvizsgával a zsebembe, nem szeretnék rögtön egyetemre menni, hanem kimennék Angliába au pairnek, és egybeiktatnám ezt a 2012es olimpiával, hogy ott szurkoljak a magyaroknak.


Építészmérnök szeretnék lenni és bp-n szeretném elvégezni az egyetemet.

Eközben szeretnék kézilabdázni és eljutni legalább NB1/B-ig.


#2 Milyen házban - és hol fogsz élni?


Először Budapesten szeretnék élni albérletben egy olyan társaságba csöppenni bele mint a Jóbarátok.

Aztán jöhet egy ház valahol Bp-n vagy Nyugat-Dunántúlon. Mivel építészmérnök akarok lenni a legszebb házat fogom magamnak megtarvezni, nagy kerttel szép környezetbe. Jó szomszédokkal!!!!


#3 Lesz esküvőd, férjed/ feleséged, gyereke(i)d? Ha igen, milyen lesz? (Mi lesz a házastársad szakmája? Milyen ember legyen? Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük?)


Ha lesz feleségem ( HA lesz) akkor azt szeretném, hogy ő is kézilabdázzon valamilyen szinten ( ez az egyik legfontosabb elvárás:P)

A gyerekekből sokat szeretnék legalább négyet! Ebből 1-2őt örökbefogadni.

Mindegyik gyermekemet járatnám sportolni kicsi koruktól kezdve, hogy tanuljanak küzdeni egy célért küzdeni, és hogy alázatot tiszteletet tanuljanak.

Mi legyen a nevük? Gőzöm sincs talán, ha lesz egy lány Lénának nevezném.


#4Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? (pl.: űrhajós lenni, stb. stb.)

Szeretnék egy kutyamenhelyt létrehozni.Szüleimnek nyugodt idős kort adni. Bejárni világot.



kb ennyi...

16/F

2010. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ja meg a gyerekeimnek megtanítanui, hogy a magyar himnuszt élnekelni ünnepélyek megnyitóján egyáltalán nem 'ciki', egy kis nemzet tudatot nevelni beléjük.
2010. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

10 éve feltettem ezeket a kérdéseket.- Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá(ka)t, mi lesz a szakmád?

- Milyen házban - és hol fogsz élni?

Akkor panelban akartam, most családi házban élek, még két évig a szüleimmel.


- Lesz esküvőd, férjed/ feleséged, gyereke(i)d? Ha igen, milyen lesz?

Szerettem volna férjhez menni, és három gyereket.

Októberben lesz az esküvőm, márciusban babám.


(Mi lesz a házastársad szakmája? Milyen ember legyen?

Erről nem volt tervem, de arról igen, hogy jó ember legyen, és ez maradéktalanul be is jött!


Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük?)

Hármat szerettem volna, de sajnos úgy néz ki, hogy kettőnél meg fogunk állni, vércsoport-probléma miatt.

Ha fiú, Bendegúz, ha lány, Kitti lesz!


- Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? (pl.: űrhajós lenni, stb. stb.)

Különleges vágyam nem volt. Csak boldognak lenni, és az bejött.



- És bármi, amit le szeretnél írni, ami a terveid között van?

Szerettem volna tanítani, amióta az eszemet tudom. És már négy éve tanítok! :)


Remélem, tetszeni fog a kérdés, és sokan fogtok válaszolni! (Ja, és várom a fiúk válaszát is - úgy, mint a lányokét!)


Csak hogy láss egy kész életutat (na jó, ez még messze van az életúttól.) De azért, remélem, tudtam segíteni!


26/L

2010. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá(ka)t, mi lesz a szakmád?

-Pszichológus szeretnék lenni.

Milyen házban - és hol fogsz élni?

-Nagy,kertes házban fogok élni a családommal egy faluban.

Lesz esküvőd, férjed/ feleséged, gyereke(i)d? Ha igen, milyen lesz? (Mi lesz a házastársad szakmája? Milyen ember legyen? Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük?)

-Nagy esküvőt szeretnék,minimum 150 vendéggel.A férjem a barátom lesz,aki vegyészként szeretne majd dolgozni.Nagyon kedves,megértő,őszinte és romantikus.2 gyereket szeretnék,egy fiút,egy lányt.A lánynak az lesz a neve,hogy

Hanna, a fiúnak Márk.

Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? (pl.: űrhajós lenni, stb. stb.)

-nincs.

És bármi, amit le szeretnél írni, ami a terveid között van?

-A mézesheteket Párizsban szeretném tölteni.

2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

- Orvosnak készülök.

- Egy lakásban, valamelyik nagy városban külföldön, mondjuk Angliában, de Magyarországon semmiképpen sem, soha.

- Nem akarok kapcsolatot.

- Nincs semmi féle álmom.

- Szeretnék jól gitározni.

2010. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

1.korrupt ügvéd

2.luxusvilla

3.nemtom

4.világuralom

5.nemtom

2010. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha befejezem az iskolát CNC-s akarok lenni. Egy panelház, vagy társasház bőven megteszi, feleség egy nagy kérdőjel ha lesz lesz nem nem de ami biztos lesz az egy 250-es motor :) Ha lesz feleség akkor max. egy gyerek kivéve ha ikrek születnek, neveket majd eldöntöm ha aktuális lesz, és átlagon felüli vágy nincs ha van munkám olan amit szeretek csinálni, van lakás kitudom fizetni a számlákat meg van pénz mindenre ami kell neadjisten van egy feleség és ami a legfontosabb motor akkor már fülig fog érni a szám.
2010. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1: Vagy pincér vagy orvos (végül is mind 2 lehet).

2: Panelban és Budapesten szeretnék.

3: Egyszer biztosan. Mindegy, hogy mit dolgozik, de azért kereteken belül (tehát ne legyen k***a). Szeretnék 3 gyereket, 2 lányt és 1 fiút. Bence, Adrienn és Nikolett nevek tetszenek.

4: Nem igazán, csak szeretnék megtanulni vezetni (a kuplung miatt nekem ez még most álom).

5: Terveim...annyira nagyon nem tervezgetek, mert nem biztos, hogy úgy lesz.

2010. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!