Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha az álmomban...

Mit jelent ha az álmomban flörtölök egy idegennel, annak ellenére hogy van barátom? (18L)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem először fordul velem elő, hogy álmomban flörtölök, egy számomra ismeretlen, de velem egy korú fiúval. Van barátom, akit nagyon szeretek, ez az álmomban is van hogy megjelenik, mert van amikor szinte már ott megbánom, hogy flörtöltem. Félre ne értsétek, tényleg csak flört, szemezgetés meg ilyenek, semmi csók, max ölelés/kézfogás. (A való életben is nagyon szeretlek flörtölni, de persze nem csalnám meg soha a barátomat. vagy ez annak számít?)

2021. márc. 21. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit...
2021. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Kicsit csapodár természet vagy.

Vigyázz magadra, hogy tényleg ne kerülj ilyen helyzetbe.

2021. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik a barátodból ami neked imponálna.
2021. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bánki Tomi ***** válasza:
50%

Szia kérdező!


Szinte meg is válaszoltad a kérdésben.


A valóságban szeretsz flörtölni, valószínűleg a valóságban is van olyan, hogy "van amikor szinte már ott megbánom, hogy flörtöltem."


Egy másik dolog. Oké, hogy te soha nem csalnád meg a barátod. De mit gondolna, mit érezne a barátod, ha látná, vagy vissza hallaná, hogy flörtölsz valakivel?

Még egy másik fontos dolog. Akivel flörtölsz az vajon tudja-e, hogy neked van barátod és soha bem csalnád meg? Tudja-e, hogy csak egy flört és soha nem lesz csók, vagy több? Bele éli-e magát abba, hogy tetszik nekneked? Ugye nem alaptalanul, mert flörtölsz vele. Ezért is lehetne egy kis lelkiismeret furdalásod. Ezt az oldalát ismerem a szituációnak. Egy nő egyszer elkezdett velem flörtölni, én nem is mertem volna kezdeményezni. Megkérdezte megölelhetlek? Majd hetek után, kis érintések, szoros ölelések (éreztem, ahogy a mellkasomhoz szorítja a melleit...) kezdtem elhinni, hogy tetszek neki. Keztem kis ajándékokat adni neki, kedveskedni és én is viszonoztam a flörtjét. Ekkor, hirtelen nagyon távolságtartó lett. Megkérdeztem miért? Még engem hibáztatott, hogy félreértettem a kedvességét, csak baráti ölelés volt stb. Lelkileg nagyon szenvedtem miatta, pedig csak baráti ölelés volt...


Még egy kérdés. Vajon amikor elkezdesz flörtölni olyankor miért nem jut eszedbe a barátod, csak később?

2021. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!