Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva,ami az érzéseimet illeti,és nem értem magam?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem egy ideje, egyre többet vagyok rosszkedvű.Ha jobb kedvre derülök hamar elillan,és negatív érzelmek jönnek.

Nem akarom ezt,nyugodt, vidám és kiegyensúlyozott szeretnék lenni,de nem tudom hogyan érjem el?



#Àllandó rosszkedv
2021. márc. 29. 18:20
 1/7 alletta ***** válasza:
100%

nem volt semmi előzménye, hogy így érezd magad?

ha teheted csináld azokat a dolgokat, amikhez kedven van, szereted csinálni.

2021. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Tűzz ki magad elé mindig egy célt ami foglalkoztat és elakarod érni. Az majd jót tesz ha lefoglalod magad.
2021. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,az a baj nálam, hogy mindig jár az agyam,főleg ha van egy kis probléma.Így generálom a rossz ,negatív érzéseket,és nehezen tudok szabadulni.

Nem tudom kitisztítani a fejem,ha pl.lazítanék nehezen tudok arra koncentrálni amit csinálok.

2021. márc. 29. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán a járvány miatti bezártság is oka lehet. Ha iskolába jársz hívd meg egy barátnődet hozzád és ugyanezt tedd, ha már dolgozol.

A lényeg, hogy legyen valaki a közeledben és ne gondolhass a rosszra.

2021. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen dolgozom,és sajnos nincsen társaságom,barátnőm.

Férjem és gyerekek,a háztartás és a munkám van.

Megpróbálom elterelni valahogyan a gondolataimat.

2021. márc. 29. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az, elfoglald magad.

Ha nincs barátbőd, sem kolleganőd, akkor hívjon valakit a férjed, akivel egy kis időt eltölthettek. Távozása után megbeszélitek a férjeddel az elhangzottakat, ill. egyedül is elgondolkozhatsz fölötte. A lényeg, hogy ne legyen alkalmad gondolni a pillanatnyi negatívumokra.

2021. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Elégedetlen vagy magaddal. Tornázz, és iratkozz be valami továbbképzésre.

A férjedet meg kérd meg h kicsit javítsa fel valamivel az együttléteiteket. Amelyik nőt rendesen lerendezik az jobban érzi magát.

2021. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!