Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Antiszociális lennék, vagy mi...

Antiszociális lennék, vagy mi a baj velem? Vagy csak szimplán rájuk untam? Nem értem magam!

Figyelt kérdés

10.-es vagyok. 9.-ben év elején lazán megmondtam ha valami nem tetszik, elmondtam a dolgokról a véleményemet, ismerkedtem az új osztálytársaimmal, barátkoztunk, elvoltam velük. Amikor beszélgettünk idén az osztálytársaimmal a verébtáborról mondták, hogy milyen szimpatikus voltam nekik, hogy az osztály előtt mondtam az ofőnek, hogy mennyire értelmetlen a klikkesedés, még pár dologról a véleményemet.


Most, miután volt egy évem (plusz még az a 1,5 hónap ebből a tanévből) 'felmértem a terepet', hogy ki milyen ember, eléggé elment az osztályomtól a kedvem. Nem nagyon foglalkozom senkivel, elvagyok magamnak. Ha úgy van, és valami nagyon zavar akkor 'szólok be' (nem úgy mint tavaly). Nem keresem úgy senkinek sem a társaságát.


2010. okt. 23. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, én sem.
2010. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

istenem. erre próbálom keresni a választ, hogy miért van ez.

rájuk untam nagyon,nincs olyan ember aki olyan mint én, talán ezért távolodomel tőlük annyira.

bár én beszélgetek az emberekkel, meg jóban vagyok mindenkinek, de egyik sem érdekel, vannak barátaim is ott, de szemrebbenés nélkül gyújtanám fel akármelyiket, mert nem érdekelnek, csak szeretek velük lenni.

De az osztály unalmas, az emberektől különbözöm, stbstb.


Marhajó hogy végre egy ember akinek hasonló felfogása van mint nekem . :D

Én 11.-es vagyok amúgy.

2010. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én is beszélgetek velük, de akkor ha muszáj :D. Mármint a padtársammal szünetben, meg ha első óra előtt csak én és egy osztálytársam vagyunk a terem előtt. Bár embere válogatja... Van úgy, hogy állhatunk ott ketten, de én nem fogok hozzá szólni, mert úgy érzem nincs mit mondanom neki...
2010. okt. 23. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ezzel dettó én is így vagyok..9.ben első fél évben tök jó volt mind..örültem az új osztályomnak..aztán a legjobb bnőm már nem foglalkozott velem..aztán most 10.ben nekem meg az egész osztálytól elment a kedvem mert nem nagyon bírtam senkit se..van egy csaj akivel szoktam beszélgetni szünetben..de csak szükség megoldásként...elég sz@r h nincs olyan akivel jól érezném magam a suliban.
2010. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Velem is ez van. Általánosban a suli 90%-át ismertem, most meg... Jó, ismerek jó pár embert az osztályon kívül, de ők sem azok, akikkel szívesen elvagyok.
2010. okt. 23. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

az antiszociális az más. az olyanok rombolják a környezetet maguk körül, kötekednek, stb.

te csak elvagy nyugiba. erre is van valami szakszó, de majd az okosabbak megmondják, mert nem jut eszembe.

2010. okt. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!