Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg őrülök! Mitől késik a...

Meg őrülök! Mitől késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ki maradt egy hónap terhességi tesztek negatívak! És holnap kell hogy meg jöjjön a következő menstruációm és semmi jele! Azt gondoltam hogy, hormon zavar mivel terhességi tesztek negatívak. Élek nemi életet nem védekeztünk 21eves vagyok. Fogamzásgátlót nem szedek.
2021. márc. 30. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mikor csináltad a tesztet? mennyivel a védekezés nélküli együttlét után?

korábban volt ilyesmi? diétázol? stresszelsz? van valami negatív dolog most az életedben?

2021. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
HA nem akarsz gyereket, akkor miért nem védekeztek?
2021. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok a gyerekhez, nyilván szerettétek volna hiszen nem védekeztetek.
2021. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen szeretnénk! Védekezés nélkül együttlét után 19nap után akor már késett a menstruációm 6napot negatív lett utána vártam megint egy hetet akor már 12 napig késett utána vártam még egy hetet minden héten csináltam tesztet de mind negatív volt. Gondoltam ha a teszt negatív akor nincs terhesség esetleg ki marat egy hónap, korábban sosem volt ilyesmi, nem diétázom, nem streszelek.
2021. márc. 30. 11:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Viszont minden reggel hányingerem van nem vészes csak össze fut a nyál a számban és annyi, minden éjjel gyomorégésem van, pláne ha bubis vizet iszom ( ásványvíz) fáj a fejem, melleim nem fájnak mintha ma reggel érzékenyek lettek volna, a köldöknél fáj néha, és néha gyenge alhasi görcseim vanak.
2021. márc. 30. 11:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Orvoshoz eddig nem mentem gondoltam hogy ez az idő is be folyásolhatja. A tüneteket amiket le írtam ezek már vagy kb 2hete jelen vanak
2021. márc. 30. 11:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Sehol sem írtam azt hogy nem akarok gyereket, engem az zavar hogy ha terhes vagyok miért nem mutatja ki a teszt vagy ha nem vagyok az miért késik már ennyit
2021. márc. 30. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk a hormonjaid. Túl sok mindent nem tudsz tenni: vársz.
2021. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!