Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szülői szeretet hiánya...

A szülői szeretet hiánya miatt taszítom az embereket magamtól?

Figyelt kérdés

Pl. mindennap feljárok Pestre és direkt úgy ülök a vonaton, hogy senki ne tudjon leülni mellém, ha meg mégis leülnek pofákat vágok, illetve túl gyerekes a viselkedésem:( Mit lehetne velem tenni, csak javíthatatlan vagyok?

19/L


2010. aug. 21. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj úgy hogy elférjenek melletted és mosolyogj. :)
2010. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ma divat mindent arra fogni, hogy ha valaki neveletlen, akkor nem szerették a szülei, pedig ez igy nem igaz.


Próbálj felnöni, és normálisan viselkedni, a saját viselkedésedért te vagy felelös, senki más. 19 évesen már nem vagy gyerek, ideje, hogy érettebb legyél.

2010. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Az előző válaszoló talán kicsit megértőbb hangnemben is fogalmazhatott volna. Nyilván igaza van, de ha egy emberrel gyerekként rosszul bánnak, akkor azt felnőttként nem lehet hip-hop helyrehozni, hogy "érjél meg b*zmeg"...


A kérdezőnek azt javaslom ne keressen okot a viselkedésére. Ne érdekeljen. Az csak tovább élteti. Inkább változtass rajta. Igen, mosolyogj gyakrabban. Úgy tűnik, mintha annyira nem érdekelnének az emberek... Akkor bátran mosolyogj, ha úgy se érdekel mit gondolnak. Csak legyél mindig kicsit kedvesebb mint szoktál azokkal, akik szerinted nem szolgáltak rá az ellenkezőjére...


Olyan 14-19 éves korom között én is ilyesmi voltam, aztán azóta egyre inkább leszarom az embereket és egyre inkább szeretem az embereket egyszerre! Én se tudom hogy hozom ezt össze, de nem érdekelnek a negatív dolgok amiket mondanak, gondolnak, én viszont igyekszem emberként viselkedni mikor van értelme és esetleg ezzel jobb kapcsolatba kerülök valakivel...


23F

2010. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 margoz ***** válasza:

Lehet ha ugy érezted ,téged a szüleid nem szerettek,akkor más sem fog,és hogy ne érjen csalodás igyekszel ugy viselkedni,senki ne kerüljön közel hozzád,mert akkor nem is tud bántani.

De igy nem lehet élni,lehet ott van a közeledben valaki aki töled várja a szeretetett,de te csak pofákat vágol és elutasitó vagy.Fáj ahogy veled bántak?Te most mit csinálsz ?Ugyan azt!

2010. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!