Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzem magam boldognak?

Miért nem érzem magam boldognak?

Figyelt kérdés

Már egy hosszas, hosszas ideje nem éreztem magam igazán boldognak. semmi olyat nem tudok felhozni, amire azt tudnám elmondani, hogy igen, ez valami amit elértem, és jó hogy elértem. 14 évesen meglett az angol nyelvvizsgám, de nem volt bennem büszkeség miatta.


régebbi hobbijaim, mint bűvészet, videó játékok, zene, és írás már egyáltalán nem villanyoz fel annyira mint régen.


Folyamatosan el vagyok fáradva, mentálisan, és érzelmileg.Van amikor az egész napot ágyban töltöm, és csak azért megy valami háttér zaj, mert anélkül olyan gondolataim vannak, amik biztos nem egészségesek.


Egy időben építkezésen dolgoztam, dolgoztam a BKK-nál diáktolmácsként, az utóbbi két nyáron, hogy hátha azzal jobb lesz valami. vettem rajz tabletet, és egy hónapig elfirkálgattam rajta, de utána semmi. ugyan ez a ps4-gyel amit vettem, de már azt sem használom.


Ha ez depresszió vagy valami hasonló lenne, mégis mitől? nincs olyan rossz életem, mert még mindig otthon lakok, iskolába járok, szóval fogalmam sincs



2021. ápr. 12. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Depresszió lehet az oka. Ezen ha magad nem tudsz segíteni, akkor csak szakember tud.
2021. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem írtad, hogy barátokkal töltenéd az idődet. Az ember társas lény, ha sokáig nem töltesz elegendő időt barátokkal/ismerősökkel, akkor könnyen depresszióssá tudsz válni. Szóval nem kell hozzá valami traumatikus dolog. Illetve még a kiégés lehet a másik ok, de ez meg sokszor kapcsolódik a depresszióhoz.
2021. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!