Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerjem fel az életem...

Enderminator kérdése:

Hogyan ismerjem fel az életem értelmét, céljaimat, a miértemet?

Figyelt kérdés

Céltalanak, érdektelenek érzem magam.Irigylem azokat akik tudják, hogy mit szeretnek csinálni és akár abból meg is tudnak élni, ők igazából nem is dolgoznak csak csinálják amit szeretnek. Rengeteg sikeres ember azt mondja, hogy találd meg a célod, tudd, hogy ki akarsz lenni és küzdj érte. Jelenleg Marketinget tanulok felsőoktatásban, de ezt is csak azért választottam, mert középsuliba ezt is tanultam egy kicsit a vendéglátás szakon. De igazándiból nem is szeretem, nem igazán csigázza fel az érdeklődésem a Közgazdaság. Egyik hobbim/érdeklődési köröm se hozott annyira lázba, hogy "Baszki, ebből meglehetne élni". Hobbim a testépítés, mellett érdekel még az autók, de azokhoz se igazán értek. Néztem egy két videót, hogy mégis hogyan működnek de ennyinél meg is álltam.

Legtöbb ismerősöm kedves és önzetlennek tart. Nem tudom, miért nekem ilyen a természetem. Sokszor nem is értem, hogy pl tesóm miért mondja hogy néha önzőnek kell lenni és magaddal foglalkozni, mert úgy juthatsz előrébb.

Dolgoztam már vendéglátásban és ott nagyon sok felismerést tettem, hogy az emberek milyen önzők tudnak lenni.

Arra valahogy már rájöttem, hogy engem pénzzel kevésbé lehet motiválni, nekem nem ez a legfőbb célom, hogy nagyon sokat keressek, inkább, hogy szeressem amit csinálok.



2021. ápr. 19. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor elsőnek találd meg, hogy mivel lehet téged motiválni.

Amúgy: életkor?

2021. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves srác
2021. ápr. 20. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a testépítés a hobbid, gyúrd ki magad, mint Schwarzenegger és szerepelj akciófilmekben:D

Vagy csak foglalkozz vele többet, olvass róla, hogy hogy lehet helyesen, minél gyorsabban eredményt elérni és akkor több kedved is lesz hozzá. Vagy legyél személyi edzö, abból is meg lehet élni, ha sokat csinálod.


De ez csak egy tipp. Remélem segítettem!

2021. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!