Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem szép vagyok, de sok...

Szerintem szép vagyok, de sok idegen azt mondta, hogy nem vagyok szép, akkor most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
16/L
2010. aug. 22. 09:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
A szépség szubjektív. :)
2010. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Szép az, amit annak látsz! Ennyi!

:D

2010. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

miért lenne beképzelt azért, mert szépnek találja magát?

lehet a többiek irigyek rád azért szoltak le

2010. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Az első válaszolóval egyáltalán nem értek egyet! Mi az hogy beképzelt?

Ez a NORMÁLIS, ha valaki maga szerint rendben van és szép. NAGYOn sok olyan ember van, aki azért mondja, hogy "Úristen hogy nézel ki" Mert ki*tul féltékeny.

Nekem az a véleményem, ha szerinted szép vagy, akkor vállald fel! Ha valaki megjegyzést fűz a külsődhöz szard ketté az egész embert.

Rám már nagyon sokan mondták, hogy egoista vagyok, pedig nem. Szimplán csak egy ember se mondjon rólam véleményt, mert nem érdekel. Ennyi. ÉS ha én azt mondom, hogy húú ez a póló milyen jól áll, de mások szerint nem, az se érdekel mert akkor is jól áll! Én is látom, ha valami nem esztétikus rajtam.

De annyira elferdült az emberek látásmódja, hogy én kb. minden második emert simán körberöhögöm. Mert mások szavát istenítik és nem úgy élnek ahogy akarnak, hanem ahogy a mások véleménye kívánja.



Szóval a véleményem: Szép vagy! Aki mást mondd, na az egy lelkiszegény túlmodernizálódott prűd ember. :)

2010. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk sztem az egy dolog h ha vki nem talál szépnek és azt magában tartja, ez normális. De ha vki ez hangosan ki is mondja a másik előtt h : Te nem avgy szép, az 1000 x h irigy rád. utsó előtti vok
2010. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mármint 15:28 vok:D
2010. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha szerinted szép vagy, szerintem is szép vagy!

:D

2010. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!