Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bántanak az emberek, hogy...

Bántanak az emberek, hogy vágjak vissza nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem nyílok meg könnyen senkinek, pont az ilyen sérelmek miatt, de ha mégis, állandó szivatásokat, beszólásokat kapok, pedig nem tartom magam lúzernek, és szerintem mások sem, csak simán csendes vagyok. (tanáraim, ismerősök, haverok részéről főleg) Évekig nem volt baj, felvettem egy szerepet, ami miatt kerültek az emberek, és tartottak tőlem, így a kibeszélések, beszólások max a hátam mögött folyhattak, de amiről nem tudok nem fáj. Ahogy felfedtem valós énemet (eldobtam a fekete ruháimat) kb akkoriban kezdődtek ezek, nem tudom minek a hatására. Úgy érzem az ismerőseim elnyomnak, és lenéznek, és nem tudok mit tenni. Velük nem beszélhetek az ilyenekről, mert hülyének néznének. Sokszor ledermedek egy egy beszólás után, és semmi nem jut eszembe, mivel kéne visszavágni, na és nem is ez az erősségem sem. Ilyenkor csendben elkullogok, hogy ne baszogassanak tovább. :(


2008. dec. 5. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindíg utólag jutnak eszembe a jó szövegek amiket kapásból mondanom kellene,ezért Én is hordozok magamban sérelmeket mint Te.Ezért szoktam Én a jösssz Te még az Én utcámba módszert alkalmazni.Kivárom a megfelelő alkalmat és aláteszek az illetőnek.Sokszor nem is nyíltan,fogalma sincs arról,hogy én voltam.Lehet nem szép tulajdonság,na de az sem ha Ők nyíltan sértegetnek!Próbáld ki ezt a módszert ,hidd el ugyan olyan jó érzés utólag is alátenni a haragosodnak,és akkor nem kell nyiltan konfrontálódnod senkivel.Azt én is nagyon utálom!!
2008. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon vannak ijesn fajta sérelmeim, de 100%ban egyet értek az elöttem szólóval.


A BOSSZÚ OJAN ÉTEL, AMIT HIDEGEN ESZNEK!

2008. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és amit LY-vel írnak:DD
2008. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2008. dec. 6. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit csak röhögj a képükbe és hagyd ott őket. Vagy egyszerűen nézd őket levegőnek. Hidd el az sokkal jobban döhíti őket ha nem foglalkozol velük minha leállsz vitatkozni. Mert alapból az a céljuk hogy felidegesítsenek!
2008. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy kemény, ne érzeztesd senkivel hogy tud rád hatni, ne érdekeljenek mások mit mondanak. Fogadd el magad, majd nyílj meg először a legjobb barátaidnak majd folyamatosan. Fontos hogy minél többet legyél társaságban, ha eleinte nem is lesz kellemes, de a végén már jobb lesz. Szenvedni kell ha el akarsz érni valamit. Ha sokat vagy társaságban sokat beszélgetsz, akkor jobb ember is leszel, jobban türöd a szivatásokat is, vágj vissza minél durvában, ha kell üsd is meg. Vegyél erőt magadon, ne várj változást az elején, könnyebb lesz idővel.
2008. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én általában minél jobban "imádom" azt aki b*szogat. A végén még ő érzi magát hülyén h egy töknormális, kedves illetőt baszogat aki nem is volt vele soha bunkó. Vagy ha nem is érez így, de a közvélemény melléd fog állni és ez már szinte a győzelemmel egyenlő.
2010. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!