Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem találom a boldogságot ?

Miért nem találom a boldogságot ?

Figyelt kérdés
annyira bele fáradtam hogy 42 éves fejjel nem találom meg azt akivel boldog lehetnék... már sokszor eszembe jutott hogy itt hagyom ezt az egész életet mert bele fáradtam. 21 év alatt 6 kapcsolat ,mind kudarc még egy sima össze költözés sem sikerült egyszer sem. bele fáradtam, ma az ex letiltott a facen pedig nem kerestem nem irtam neki. 2x megpróbáltam itt hagyni az életet de mindig megmentették az életem és azt gondoltam majd a következő majd a következő lesz az én boldogságom kulcsa de nem. ő sem. senki sem. szerettem volna családot gyereket . neki ugyan volt de már nem akart többet és igy is bele mentem. tudom sokan azt fogják irni hogy hülye vagyok vagy ilyesmi. de tényleg ugy érzem nekem ez nem járhat senki mellett vagy megcsaltak vagy becsaptak megloptak ( igen volt ilyen is ) egyszóval most már hetek óta ezen jár az agyam hogy mit tegyek magammal hogy itt hagyjak mindent.van én választok mindig rosszúl párt magamnak vagy velem van komoly hiba, pedig hüséges vagyok , nem csúnya dolgozom nem cigizem nem iszom semmi ilyen. csak élek napról napra egyre többet és nem sikerült még sem az hogy legalább egy olyan párom legyen aki ugy szeret engem ahogy én őt. miért kell mindig velem ezt tennie az életnek ? miért nem kaphattam meg soha hogy igen szivem együtt maradunk mindig amig csak élünk. szerettem volna feleséget,gyereket házat. de nem. nekem ez nem sikerül. nyugodtan lehet szídni de tényleg bele fáradtam. este bevettem pár szem altatót. ittam alkoholt gyógyszerre de semmi ... kicsit tovább aludtam.
2021. ápr. 26. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy valaki kell a boldogságoshoz?
2021. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mert egyedül sose voltam boldog,ráadásul egyedül nehéz lenne családot is alapítani. ráadásul csak ha éreztem hogy akivel vagyok az szeret s úgy érez ahogy én iránta akkor voltam boldog igazán.
2021. ápr. 26. 17:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elkeseredett vagy.

Azok a lányok, nők, akik tovább álltak mellőled - mit mondtak, miért mennek el mellőled? Valamit csak felróttak hibádként...

Gondolkodtál efelől?

Szüleiddel, rokonaiddal (unokatestvér, unokanővér), barátokkal - nem tudnád ezt bizalmasan megbeszélni?

Pszichológusnál vagy pszichiáternél még nem voltál? Voltál, de 1-2 beszélgetés után ott hagytad? Ha igen - rosszul tetted.

Nézz körül - tavasz avn. Ébred a természet, mert élni akar. Te pedig el akarod dobni az életed? Nem jól gondolkozol.

Amikor majd lehetséges lesz, menj emberek közé, menj valahova egy társasutazással, járj színházba, kiállításokra, moziba... Törekedj arra, hogy sokat légy emberek között.

Sok sikert!

2021. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

igen voltam többször de igazán amire én vágyom egy pszihológus se tudja megoldani,hiába beszélem ki magamból ujra vissza tér... a legutobbinak is csak addig kellettem amig ugráltatni tudott majd elfordult. ma irt hogy ne éljem bele magam semmibe mert nem lesz közöttün többé semmi erre tiltott ugy hogy én semmit nem osztottam meg nem kerestem se más. csak egy hű társra vágytam mindig aki minden rosszban s jóban velem van ahogy én is vele. a legtöbbje megcsalt mert ugy volt hogy még fiatal,ezzel magyarázták anno.. pár évig nem is kerestem senkit mert már akkor is fárjt ez a zsákutca élet. aztán volt akit a szülője forditott ellenem pedig én aztán semmi olyat nem tettem ellenük hogy ezt érdemeltem volna. volt aki pl inkább vissza ment hogy adjon egy esélyt az exnek persze az idővel ugyan olyan szakitás lett és persze addigra engem az szintén törölt tiltott..

hűtlen sose voltam ezt hozzá tenném mert tisztelem annyira a páromat hogy ha idáig fajulna a dolog inkább elhagynám. de nem tettem.

2021. ápr. 26. 17:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

boldogsagot magadban kell megkeresned, azt nem kivulrol kapod mint egy ajandekot


a benned levo boldogsagot kell megosztani a partnereddel es nem az o boldogsagan nyereszkedni

2021. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor sok mindent már nem tudok tenni.
2021. ápr. 26. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem, add fel, légy öngyi, akkor aztán mindenki boldog lesz.
2021. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
rendben. tényleg ez a legjobb megoldás.
2021. ápr. 26. 17:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg!!! Minden zsákutcából van kiút. Azt keresd szorgalmasan.
2021. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
sokszor próbáltam tényleg ,az egész életem szinte csak erről szólt idáig. csak ennyit szerettem volna hogy valakivel megöregedni és a gyerekeinket nevelni. tényleg semmi mást,még a 3 gyereket is bevállaltam volna vele.de ő is csak magával foglalkozik mint ilyenkor mindenki.tényleg nem érdekel se a pénz se karrier se semmi más csak ez. az egyetlen igazi vágyam ez volt mindig. azt gondoltam ilyen koromra már lesz kivel élni ,lesz kivel szeretni egymást. félre értés ne essék nem gyülölöm a nőket sőt.szeretem őket mert ha igazán tudnak szeretni önzetlenül az nekem a világ 8. csodája lesz vagy lenne vagy lett volna. nem akarom magam sajnáltatni sem. csak bele fáradtam és bármit tettem az életben mindig a páromért és értünk tettem hogy boldog legyen aki mellettem van. de nem most sem régen sem,nem éreztem sose megbecsülve magamat. se kitartás se más. én ha meg csalt valaki inkább lenyeltem csak lássa hogy én ennyire szeretem önzetlenül de az is mindig kevés volt. miért érdemlem ezt ? ennyire rossz hogy jó vagyok a másikhoz ? hogy mindent megtettem volna és az is mindig kevés volt ? nem akarom már folytatni tényleg mert ebből nincs kiút,mire kiismerem a másikat vagy elhagy vagy egyszerüen csalódást okoznak.
2021. ápr. 26. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!