Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy az élet folyton kiszúr velem?

Figyelt kérdés
Mindenki egy elkényeztetett, hülye libának hisz. Tehetek én róla, ha a szüleimet egyáltalán nem érdeklem, és inkább a seggem alá toltak valamit, csakhogy ne sírjak? 21 éves vagyok, szociális fóbiával küzdök, és nem éppen vagyok a legélesebb kés a fiókban. Nem tudom, hogy mit tehetnék. Nincs egy barátom se, igazság szerint senkiben nem is bízom, mert eddig csak csalódtam az emberekben. Hogyan dolgozhatnék bármiben is, ha kevés az intelligenciám és mindentől félek? Kérlek, legalább itt ne bántson senki. Ahhoz is gyáva vagyok, hogy bántsam magam, és inkább beleőrülök mindenbe. Illetve, ha tehetem, iszom, nem értem, miért. Először azt gondolom, minden jobb lesz, aztán csak még jobban sajnálom magam. Könyörgöm, valaki segítsen! Eddig mindig elveszítettem azokat, akik egy kicsit is pozitív hatással voltak az életemre, de ha egy kicsit is ki merem nyitni a számat, már én vagyok a hibás, bármit mondok. Miért? Aki privátban akar írni (mert ezzel is volt már tapasztalatom), csak úgy írjon, ha biztos, hogy válaszol minden üzenetemre. Semmi kedvem megint napokig feszengve várni egy üzenetre. És ha senki nem reagál erre, akkor nem tudom... Inkább tényleg megölöm magam, minthogy az egész világ szívasson. Tényleg nem tudom, hogy ezt mivel érdemeltem ki, nem bántottam senkit egész életemben.
2021. ápr. 29. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakember segítését vedd igénybe mindenképp.

Alapvetően olyan dolgokat nem tanítottak meg a szüleid, amik fontosak a mindennapokban. Helyesen kifejezni magunkat, alkalmazkodni, stresszt kezelni.

Vagy elkezdesz magadnak kitalálni módszereket azokra, amik hiányoznak vagy azért fordulsz szakemberhez, hogy neked már csak begyakorolni kelljen azt a módszert, amiről úgy gondolod a legjobban illik rád.

2021. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó a helyesírásod.

Valószínűleg jó képzést is kaptál.

Ezzel mi a helyzet?

2021. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Hát nem tudom. Az, hogy helyesen írjak, nálam egy alap dolog.
2021. ápr. 29. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez azért kell egy bizonyos szint.

Aki ezt tudja, azzal már nehezebben szúr ki az élet.

2021. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress hobbit, foglald el magad. Biztos van valami amiben jó vagy, vagy szereted csinálni. (sport, rajz, ének, hangszerek, írás..) valamit keress ami érdekel és próbáld fejleszteni magad. Ezek segítenek barátkozni is, mert hasonló érdeklődésűekkel el tudsz kezdeni beszélgetni.
2021. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!