Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért futok belé folyton?

Miért futok belé folyton?

Figyelt kérdés

Kérdésem:

Lehet, hogy az előző életeinkben már találkoztunk?

Miert sodorja az élet mindig a közelembe?

Miért jut sokszor minden ok nélkül az eszembe?


És a történet; köszi ha végigolvasod és elmondod a véleményed.



Van egy férfi ismerősöm, akit kb. 14-15 éves koromban ismertem meg-jobban mondva akkor találkoztam vele először. Akkoriban nem beszélgettünk, csak megbámultuk egymást.


El is feledkeztem róla, míg 4 évvel később újra találkoztunk véletlenül. Ott kaptam munkát ahol ő lakik. Pár hónap leforgása alatt többször is találkoztunk(nem megbeszélten). Első pillantástól kezdve megvolt egy bizonyos kémia közöttünk, és "az" is megtörtént, de nem lett belőle komolyabb dolog.

Soha nem cseréltünk számot, nem irogattunk egymással a mai napig még egy szót sem. Viszont még mindig minden pillantàs robbanás-szerű, tele energiával. Senkivel sem voltam még így.


Rá 2 évre újra feltűnt a környezetemben. Én találtam valakit akivel lassan 3 éve komoly kapcsolatban élek. Ezidő alatt 1x futottam vele véletlenül össze.


Viszont:

Kb. fél éve nagyjából heti 3x minimum "belefutok"- vagy elautózunk egymás mellett (még az autónk is ugyanolyn), vagy közös társaság által találkozunk, stb. Már tényleg nem tudom mit gondoljak.



2021. márc. 14. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem hinném, hogy ennek az az oka, hogy találkoztatok. Előző élet nincs, de ha lenne, sem hinném, hogy ez magyarázat lenne rá. Valószínűleg az lehet az oka, hogy eddig vagy nem figyelted, vagy pedig úgy hozta az élet, hogy közelebb költözött hozzád, vagy közelebb van munkája, stb.
2021. márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan mint amikor gondolsz valakire és abban a pillanatban felhív telefonon az illető. Minden ember összeköttetésben vannak a kollektív tudat vagy morfikus mező által. Valószínűleg dolgotok van egymással. Gondolom, mindjárt jönnek a materialista trollok akik osztják az észt. :)
2021. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Ott dolgozol ahol ő lakik?:D


Olyan mintha azt mondanám hogy de fura hogy a velünk egy utcában lakó Marika nénit láttam párszor. Biztos én voltam a férje előző életemben.


Amúgy meg ez a mindenki összeköttetésben van már csak azért is hülyeség mert akkor elméletben mindenkinek kéne hogy legyen ilyen:D

De ez csak néha fordul elő szóval nem más mint matematikailag lehetséges véletlen ¯\_(ツ)_/¯

2021. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
,, Az" is megtörtént köztetek. Aztán, ezt követően nem is beszélgettek?
2021. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

"elméletben mindenkinek kéne hogy legyen ilyen" "de ez csak néha fordul elő"

Tehát, mindenkinél van ilyen "hülyeség". Lényeg hogy te jobban tudod. :D

2021. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha már van egy komoly kapcsolatod,de ennyire foglalkoztat ez az illető,akkor érdemes elgondolkoznod,hogy érdemes-e kockára tenni egyiket a másikért.


Persze barátok lehettek attól még.

2021. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Nem. Pont az hogy nincs és ezt magyarázom. Ha tényleg összekőttetésben lennénk akkor az elmúlt pár ezer évben már mindenki találkozott mindenkivel. Mégsem érzi mindenki azt folyton hogy fuuh a Mari nénet mintha ezer éve ismerném. Feri havaromhoz is valamiért nagyon közel érzem magam amióta csak megláttam. Stb... Ez is csak egy ezoterikus baromság amivel vakítják a népet.

Szerencsére a világnak csak a 2-3%-a hisz ezekben ..

2021. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az a kollektív tudat?
2021. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es. Az első személy X-et állít.

A második személy Y állításra válaszol, ami nem hangzott el, de összeköthető az X-szel; Mintha az Y az X ellen lenne, de nem így van.

2021. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért futsz bele folyton, azt csak te tudhatod.
2021. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!