Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvan mindenem, de szánalmasa...

Megvan mindenem, de szánalmasan unalmasnak és céltalannak találom az életet. Nem érzem, hogy élek. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés

Még csak 19 vagyok, egyetemen tanulok.

Vannak remek barátaim, van egy nagyon jó kapcsolatom, szeretem a családom, van tervem a jövőre, van munkám, pénzügyi szempontból sem kell aggódnom nagyon, érdeklődő vagyok... de valami nagyon hiányzik.



Én nem akarok a biztos megélhetésért tanulni, nem érdekel a karrier, nem akarok drága autót vagy nagy házat, nem akarok ilyeneken gondolkodni.

Kiborít a mindennapi élet értelmetlensége, hogy az emberek arról beszélgetnek, milyen tv-t vagy biciklit fognak venni, és ez nekik a boldogság.

Korábban a csajozásnak éltem, akkor legalább éreztem, hogy férfi vagyok (vagy fiú, kinek hogy tetszik).


Nem tudom elhitetni magammal, hogy szeretem ezt az állapotot, akárhogy próbálom. Régóta biztatom magam, hogy egyre jobban értékelem a kis dolgokat, egyre jobban el tudok lazulni a pillanatban... de nem.

Néha összeomlok, nem tudom letagadni, hogy nem élvezem.


Nem vagyok rosszul, semmi bajom. De nem érzem, hogy élek.


Szívesen meghallgatok bármilyen véleményt.



2021. máj. 14. 09:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Máshol is hallottam már, meggonodlom, köszönöm!
2022. dec. 6. 14:09
 12/17 A kérdező kommentje:
Áh, nem tetszik.
2022. dec. 6. 14:18
 13/17 A kérdező kommentje:
Amúgy már megvan a cél, a motiváció, amit kerestem. :)
2022. dec. 6. 14:19
 14/17 anonim válasza:
100%

#13

Megkerdezhetem, hogy mi az?

2022. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
7 es vagyok kb 1 eve nem neztem gyakorit... de orulok hogy megtalaltad a motivaciod en annyi idos vagyok mint te szerintem te idosebb vagy es mostmar aterzem ami veled volt (hozzateszem ahogy leirtad tenyleg picit harcosok klubja:D) csak annyi kulonbseggel hogy nekem kb semmi nem jon ossze de ez mar 1 evr igy van most kezd jobb lenni valamennyivel sz*r a sulim most keresek masikat ahova atvesznek remelem baratnom nincs csak edzek viszont vannak barataim kijarok neha veluk estenkent beszelgetni meg veluk edze, de igazabol csak edzek mar unom hogy a nok jatszadoznak velem ugyhogy inkabb kib*szom magam... de nagyon orulok neked es neharagudj hogy tavaly olyan bunko voltam! Tisztellek barátom
2022. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Fogalmazast elnezni:(
2022. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jó pozitív szavakat hallani!:D

Hajrá, hajrá, szurkolok neked!:) Az edzés mindig jó szerintem, bármilyen edzés is legyen. Építed vele magad testileg-lelkileg!

Én harmadjára végre megtaláltam azt az egyetemi szakot, a pszichológiát, ami tényleg érdekel és motivál.

Minden szempontból útkeresés volt az elmúlt két és fél év. Pályaválasztás, párkapcsolati bizonytalanság, régi barátok megmaradnak-e vagy sem, mit is akarok én az élettől úgy őszintén, stb stb mindneféle nehéz kérdés.

Nem mondom, hogy minden megoldódott és full faxán vagyok, mert van még, amit el kell rendeznem magamban. De őszinte lettem önmagammal, beismertem meg elfogadtam egy sor dolgot, főleg az érzéseimet. Na meg megléptem, amiben viszont biztos voltam, hogy tényleg akarom - hogy másodjára is szakot váltottam. Így most nincs minden megoldva, de már érzem az utat, amin haladni tudok, és haladni szeretnék.

Szóval ilyen önmegismerési folyamat ez nekem főleg.

2022. dec. 8. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!