Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé realista?

Hogyan lehetnék kevésbé realista?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre magamon, hogy nincs sok érzelem bennem, legalábbis semmit sem mutatok ki. Tudom, hogy kitől mit várjak és nem szoktam könyörögni sem sírdogálni, ha valami nem sikerül. Például a felvételinél mindenki ujjongott és sikoltozott, én meg csak tudomásul vettem, hiába volt több mint 450 pontom és hiába vettek fel a műegyetemre.
2010. aug. 24. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlen az a helyes, ahogy a többség viselkedik..

szerintem ne akarjál más lenni.. általában nem áll jól

2010. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért akarsz más lenni, mert így nem érzed jól magad, vagy azért, mert a többség nem ilyen? Nagy különbség, más a teendő mind a két helyzetben.
2010. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem jól magamat így, mert úgy érzem, hogy ki vagyok rekesztve a korosztályomból. Nem iszok, nem dohányzok és nem szakok bele a világba. Inkább megfontolt vagyok és igyekszem felelősségteljes döntéseket hozni.
2010. aug. 24. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hamar elmegy az a pár év, és mikor tényleg ilyennek kell lenned, már átállsz érzelgős üzemmódba. Tényleg ezt akarod? Hidd el, jobb ha ilyen maradsz.
2010. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért baj az h iylen vagy? Egy csomóan írják h így meg úgy meg akarnak változni,amit nem értek. Miylen unalmas lenne a világ ha minden ember ugyan oylan lenne! márr ígyis sok ugynolyan ember van, örülj neki h te különleges vagy.
2010. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na igen, ismerős

tényleg sz@r érzés, változni kéne, úgy gondoltam kipróbálom a cigit, hát lebeszéltek róla, esélyem sincs megváltozni

2010. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!