Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek szánalmas dolog...

Szerintetek szánalmas dolog dohányozni 15-16 évesen? Proli/tahó szokás, vagy tekinthető kamaszos lázadásnak? Szülőként ez számodra tiltandó dolog lenne, vagy engednéd a gyerekednek? Szerinted a gyereked ezt titkolná előtted, vagy elmondaná neked?

Figyelt kérdés
Illetve havi 1-2 alkalommal isznak a barátaival.

2021. jún. 3. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tiltod még ugyanúgy folytatja. Meg kell vele értetni, hogy miért ne csinálja, a tiltás nem használ, a normális beszélgetés igen.
2021. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sodorja magának, mert úgy olcsóbb, havi 3-4 ezret költ cigire maximum, ha ez számít...
2021. jún. 3. 13:45
 3/10 A kérdező kommentje:
1# igaz- igaz, de mi van ha nem győzőm meg érvekkel? Én is dohányoztam fiatalon, nem sokat ugyan, de előfordult.
2021. jún. 3. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
13 eves koromban kezdtem el kacerkodni a dohanyzassal - 15 evesen mar rendszeresen szivtam. Pialas probalgatasa is nagyjabol 13 evesen kezdodott ...
2021. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod meggyőzni, akkor nem tudsz mit csinálni, majd abbahagyja. Vagy nem. A tiltás teljesen felesleges, sőt még árthat is, mert csakazértis... Lehet, hogy ha látja, hogy nem bosszant téged ezzel, akkor abba is hagyja, mert csak az volt a célja. Passz- A te fiad :)
2021. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lányról van szó.
2021. jún. 3. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a te lányod. A lényegen nem változtat.
2021. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ti haragudnátok, esetleg büntetnétek? Érzelmileg hatna rátok? Vagy simán engednétek?
2021. jún. 3. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Tiltanám. Megmondtuk itthon h meg ne lássuk mert szét lesz rúgva a segge. Abbahagyta, de mostanában rászokott az Iqos-ra igaz ez állítólag nem igazán káros és már elmúlt 23 szóval csinálhatja ha ennyi esze van.


Amúgy undorító dolog. Rengeteg szép lányt láttam elszineződött fogakkal és lerobbant külsővel évek óta tartó ismeretségben. Megcsúnyítja az embereket.

2021. jún. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tiltod, pont a kamaszos lázadás miatt fogja még inkább csinálni. Ha bünteted ugyanez.
2021. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!