Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mi az élet értelme?

Számodra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Most az, hogy leérettségizzek, megszerezzem a jogsit és majd elmenjek dolgozni. Közben összeköltözni a párommal.

Ezután majd meglátom.

2021. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
jelen pillanatban az hogy megválaszoljam neked ezt a kérdést, egyelőre itt tartok....
2021. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Befejezni az egyetemet, hasznos munkát végezni, amivel segithetek az embereknek, gyereket szülni, világot látni, boldognak lenni. Valahogy magamban úgy szoktam megfogalmazni, hogy ha 80 évesen visszanézek az életemre azt tudjam mondani, hogy izgalmas volt, sok kalandban volt részem, és sokat segíthettem, volt értelme a világon lennem.
2021. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%

Folyamatos fejlődés, konfrontálódás, problémák megoldása - és ezáltal előrébb jutni az életben -, maradandót alkotni/hasznos része lenni a társadalomnak.


Ha jobban érdekel ez a téma akkor írj prívátban és bővebben is kifejtem.

2021. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
nincs értelme.
2021. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!