Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok veletek is volt már...

Lányok veletek is volt már ilyen? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Sokszor ha pl egy fiú azt mondja, hogy bejövök neki és szívesen találkozna velem, meg hogyha szóba kerül a szextéma és akkor is azt mondja hogy ő akarja, én sokszor nem hiszem ezt el, és inkább eltaszítom magam mellől. Persze utána ezt rögtön meg is bánom, mert nekem is bejön a srác, és találkozgatnék is vele, csak nem hiszek neki.. Valahogy nem hiszem el, hogy velem akar lenni (pl jelen esetben is egy számomra egy isten pali) és nem mással, amikor nálam ezerszer jobb lányokat kaphat meg. Akkor miért épp velem akarna lenni? Ezt szerintem sosem fogom megérteni..

(19/l, nem vagyok csúnya, és nem is nagyon vagyok az az otthonülős típus, átlagos vagyok, de tény hogy nem vagyok teljesen megelégedve magammal (mondjuk ki igen xd))



2021. jún. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Rossz Kati, nem tudom jelezni bocsi :c
2021. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megnézhetlek képen? Csak amiatt hogy mi az amivel nem vagy elégedett. Meg ugye látványra is lesz az embernek első benyomása és meg tudnám mondani h kép alapján járnék-e az adott csajjal. Meg érdekel is. :)
2021. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisebbségi komplexusod van, kapcsolatteremtő képességed fejlesztésre szorul.

Nem a másikban nem bízol, hanem önmagadban.

2021. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a fiú csak meg akar fektetni téged, sajnálom.
2021. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!