Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha teljesen üres...

Mit tegyek ha teljesen üres vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs életerőm. Alapvetòen nem szeretek élni, nincs motivációm. Se elég szeretet se elég gyülölet. Valaki volt már így? Jobb lett? Lett célotok?

2021. jún. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az apátia ilyen. Ideje lenne életmódot váltanod
2021. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oke, es hogyan?
2021. jún. 9. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is mennyire vagy erre hajlandó, másrészt h kerültél ebbe az állapotba?
2021. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat eleg reg ebben az allapotban vagyok. Kb. 4 eve. Az a problemam, hogy alapveto motivaciom nincsen, ezert a hajlandosagom se valami nagy. Mkndjuk azt, hogy most 10%-on mukkdok ahhoz kepest ahogyan tudnek. Roviden ugy jutottam el idaig, hogy mindig azt hittem, hogy valami jobb lesz valamit vegre elerek az eletemben, ami majd feltolt belulrol, ezek miatt mindig fel tudtam eledni es 100%on mukodni, de amikor elertem valamit rajottem, hogy valojaban nem olyan jo mint kepzeltem. (Pl.: egyetem, parkapcsolat stb.) Es annyi ilyen "pofon" jott az elettol, hogy mar nem tudom elhinni, hogy valamitol tenyleg jobb lesz/ teljesebb lesz az eletem. Ezert vagyok ebben az allapotban. Remelem ertheto volt valamennyire.
2021. jún. 9. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el kicsit önkénteskedni a szociális munkások mellé vagy egy menhelyre. Egyből át fogod értékelni az életedet...


Amúgy meg ez talán neked való lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=F_sowKNTL5c&list=PLV2FlMovdA..

2021. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter, normális étkezés, némi sport, esetleg egy új hobbi.

Ha vannak barátok akkor lógj velük (itt a nyár) ha nincs próbálj meg szerezni.

Illetve esetleg találj barátnőt.

Ha otthon laksz költözz el, ha nincs munkád keress egyet...tök mind1 milyen alja meló, csak legyen valami.


Esetleg radikális életmód váltás, pl menj ki külföldre dolgozni, vagy olyan munkát vállalj ami teljesen új kihívásokat okoz stb


Hirtelen ilyenek jutottam eszembe.


Ja, és csináltass egy vérképet, ahol nézik a tesztoszteron szintet is.

2021. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!