Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Horror film utáni félelem...

Horror film utáni félelem miért alakul ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy egy horror film után miért alakul ki félelem? Sosem szerettem a horror filmeket,egy kezemen megtudom számolni hogy hányat láttam eddig. Legutóbb elmentm baratokkal moziba egy horror filmre, nem voltam képes a vásznot nézni a szamomra ijeszto részeknél..konkretan nem néztem oda de még így is a hangokra ereztem hogy a levego vetelem szinte nagyon le lassult es még a hangok is rossz erzeseket valtottak ki belolem..ez mitol alakult így ki? Mi alapjan tortenik az hogy valaki szereti a horrort valaki meg nem? A kornyezetemben csak en vagyok ilyen parázós ember sajnos és ez annyi kérdést feltesz bennem. Úgy érzem hogy az agyam kicsit sem tudja a kepernyon latottakat feldolgozni. De ez miért van? Tudom ciki de a sötétben foleg ha magam vagyok akkor az a keves horror film amit lattam azt az agyam teljesen előhozza..es tudom hogy film es ilyen nem tortenik de megis mast erzek..

Előre is köszönöm aki ertelmesen valaszol nekem!



2021. jún. 13. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

mert jön Jeff Dahmer és lyukat fúr a fejembe majd vizet es savat locsol az agyamra azert.:D (marmint, biztos vannak meg ilyen betegek)

A baranyok hallgatnak pl. Bundy, es Ed Gein-en alapul:)


a szellemeseknel en sem ertem, mert hahó Ed Kemper, valós, 206cmes órias jön, elkap, és levagja, megeroszakolja a fejed....

2021. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!