Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek bevállalós, ha...

Hogy legyek bevállalós, ha folyamatosan rombolják az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Én lányként azt látom, hogy a pasik vagy egy értelmes társaság körében nagyon népszerűek azok, akik bármitől függetlenül mernek dolgokat csinálni. De ha én csinálom, mindenki furán néz rám és elkezd bántani/sértegetni. Akkor most mit csináljak? Ha szeretnék társaságban lenni, de így nem illek be sehová...
2021. jún. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig maradj önmagad, ne kezdj el másképp viselkedni, csak azért, hogy népszerű legyél. Ahova nem illesz be, oda nem kell magadat erőltetni. Ha számodra az értelmes társaság bevállalósokból áll, akkor rosszul látod. Értelmes társaság az, ahol nem kell megjátszanod magad és bármit is csinálsz, kitartanak melletted. Önértékelési problémád van, vagy szimplán feltűnési viszketekséged?

"Úgysem tudsz megfelelni mindenkinek, inkább felelj meg magadnak."


Ricky Nelson

2021. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Önértékelési problémád van, vagy szimplán feltűnési viszketegséged?"


Nem tudom, szerintem előbbi. Csak azt tudom, hogy jó lenne, ha én is tartoznék már valahová. Kb. egy barátom sincs, de vannak a környezetemben jófej társaságok, hozzájuk szívesen csatlakoznék, de valamiért nem tudnak úgy befogadni, hogy ne érezzem magam idegennek köztük. :c

2021. jún. 27. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz az outsider élet (klikkeken kívül), de inkább az, minthogy a maradék önbecsülésedet porrá zúzzák, vagy a sárba tiporják.

Csak mondom.

2021. jún. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néha nagyon rossz egyedül lenni. 😔 Van, mikor én is csak úgy elvagyok magammal, de van, mikor ez rossz érzés.
2021. jún. 28. 07:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Spitzer Gyöngyi akar kihívó nőies és szexi lenni akkor az elég furán néz ki, ellenben ha pl Oroszlán Szonja teszi ugyanezt az eléggé csábító és izgató.


Amúgy ha nem vagy gyerekes, ostoba, idétlen, kretén, vagy taszító akkor a lelki egyensúlyod is lehet negatív sugallatú. Az pedig bizonytalan.


Amúgy érdemes tanulni az ilyen beszólásokból és megérteni mi van mögötte.


Azthittem amúgy hogy szexuális értelemben akarsz bevállalósabb lenni, vagy párkapcsolati értelemben. Mert ahhoz csak egy nagyon empatikus és értelmes partner kell aki nyitott és érdeklődően türelmes és laza.

2021. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!