Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatosan hazudok a baratom...

Folyamatosan hazudok a baratomnak. Meddig lehet ezt csinalni?

Figyelt kérdés
Ket nap jaras utan leszoptam valaki mast. Nem mondtam el. Azota honapok teltek el. Nemreg ram bizott egy hatalmas titkot, amit ket embernek is elarultam. Sosem fogom elmondani neki, ez nem opcio. De ha elhagynam, talan megszunne a buntudat. Masfelol szeretem. Jo vele. Nagyon. Tudom, hogy szar ember vagyok, blabla, olyan embereket keresek, akik hasonlo cipoben jarnak. Ti meg tudtatok bocsatani magatoknak?
2019. márc. 23. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A múlton már nem tudsz változtatni, de figyelj oda, hogy legközelebb ilyen ne legyen. A párodnak meg mondd el, mert így fair. Aztán ha emiatt dob, lehet később megbánja, de az már nem a te dolgod.
2019. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

,,Két nap járás után leszoptam valaki mást”

Csak gratulálni tudok! xD

2019. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátodnak tennél szívességet, ha elhagynád.
2019. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem is szereted a barátodat,mert ha szeretnéd,nem tetted volna ezt. Szerintem jobb,ha az igazat elmondod neki,és szakítotok. Ez a legegyszerűbb megoldás.
2019. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsónak adok igazat.

Örokre ez úgy sem mehet.

Semmi nyugalmad nem lesz.

Mond el az igazat s tanulj brlőle.

És legyen több tartásod!!!!!☺

2019. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egy ostoba önző fruska vagy, szenvedj csak!
2019. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsatok, mert valószínűleg fogsz még ilyeneket tenni. És nem tetted volna ezeket, ha annyira szereted. Meg valahogy mondd el neki ezeket mert azért van joga tudni.
2019. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha később tudja meg vagy mástól, az kihathat neki következő kapcsolataira is.

Gratulálok, hogy találtál egy rendes srácot, aki átb#szol és lehet, hogy jó időre lelkileg is tönkretetted.

2019. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán ha emiatt dob, lehet később megbánja, de az már nem a te dolgod."


Mit bánna meg azon hogy megszabadult egy rib.anctól??

2019. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!