Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy hogy kell köszönni egy fiatal felnőttnek. Csak én vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és az a helyzet, hogy amikor pl. a lépcsőházban szembe jön egy huszonéves nő/férfi, akkor sosem tudom, hogy csókolomot mondjak vagy sziát. Ha azt mondanám csókolom, akkor az hülyén hangzana mert nem idős, de ha lesziázom, akkor meg az túl közvetlen lenne és annyira meg nem fiatal, hogy csak úgy lesziázzam.


Valószínűleg az egész világon csak én vagyok ilyen hülye, hogy sosem tudom eldönteni mit mondjak...


2010. aug. 26. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
jó napot/reggelt/estét különben meg énis sokat szenvedtem ezzel, mire kitaáláltam XDD 14/F
2010. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én se tudom xD Ezért szoktam csak hümmögni, mosolyogni, bolintani és a szemébe nézni! :D 18/L
2010. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyan igy vagyok vele
2010. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen aki így van ezzel.Nekem is szokott néha problémát okozni ez a dolog és hidd el később még nehezebb lesz eldöntened :D
2010. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 20-35 között lehet, csak azt mondom, "Helló!/Szia!", és meg van oldva a probléma. 35-55 között "Jó napot kívánok!", afölött pedig "Csókolom!". De amikor hirtelen nem tudom megítélni az illető korát, akkor kedvesen mosolyogva odavetem, hogy "Üdv!" :D
2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hellót köszönök:D 40 év alatt nekik ez jól is esik hidd el. nem közvetlen ez eee xD
2010. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor Hellózni fogok, köszönöm! :D
2010. aug. 26. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is mindenkinek helózok. :D Ezek általában a szomszédok vagy az osztálytársaim szülei. Őket ismerem annyira, hogy ne Csókolommal köszönjek (kivéve az idős szomszédokat), de a Szia meg olyan..Nem is tudom. Szóval nem ismerem annyira. :D
2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne már, a helló olyan mintha amerikából jöttél volna haza és elfelejtettél volna magyarul köszönni:/

a jó napot szerintem a legjobb de mondjuk a szomszédodnak nyugodtan köszönhetsz sziát is.

2010. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
khm...Én Angliából jöttem haza tavaly (szóval még idén a suliban, de nyári szünet után) és elfelejtettem Csókolommal köszönni a tanároknak O_o
2010. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!