Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 évesen minek számít az...

19 évesen minek számít az ember? Tininek, vagy fiatal felnőttnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahol a kettő között. 19 évesen viselkedhet valaki még tinisen, de élhet úgy is, mint egy fiatal felnőtt.
2010. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi számít tinis viselkedésnek?
2010. jan. 6. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt, csak több az élet benne...ám az agy véglegesen 14-15 éves korig alakul ki teljesen, szóval innentől az ember inkább tapasztalatokat gyűjt. Szal létezik hogy egy átlagos 15 éves okosabb legyen, mint egy átlagos 3O, csak egyesek nem akarják elismerni..
2010. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jajj és nem azt mondtam hogy minden 15 éves okosabb egy 3Onál..
2010. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 éves kor fölött, kérem szépen ifjú vagy, már ami a biológiai életkorokat illeti
2010. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini - tinédzser - teenager(angol), azt jelenti tizenéves. Te is az vagy még.

Az hogy annak is számítasz e, tőled függ. Ha iskolába jársz akkor szerintem annak.

2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A tizenéves kor nagyon tipikus jellemzőket von maga után, amiket lehetne most sorolni, de ez irtó hosszú. Én főleg úgy tudnám jellemezni, hogy olyan problémáik vannak, amik csak nekik probléma. Néha tényleg olyanokon tudnak bajlódni, meg aztán sokat elkapnak ezek a nagy világ elképzelések, stílusoknak hívják. aztán meg van akinél máshogy zajlik, de valami akkor is annyira feltűnően kamasz rajta.


19 évesen a tizenéves korodnak a végét járod, ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy te még tini vagy. Tekints vissza, és ha látsz valami nagy változást az elképzeléseidben, az utóbbi pár évhez képest, akkor már nem vagy az. Ezt te fogod érezni.


Nekem ilyen volt:

Egyszer csak nem lettek fontosak azok a dolgok, amik addig a legfontosabbnak tűntek, és egészen más lett az értékrendem is. Ezek után jobban kijöttem a szüleimmel. És hamarosan elkezdődött a főiskolás élet is.

2010. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ifjú kor, adolescencia.
2010. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!