Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki kiégésből hogyan lehet...

Lelki kiégésből hogyan lehet felépülni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy elég komoly lelki kiégésen vagyok túl egy pár éve... Vagy hát igazából azt hiszem nem igazán vagyok túl rajta. Az utóbbi 2-3 év alatt sokféleképpen próbáltam túltenni magam rajta, de eddig nem sikerült. Volt, hogy csak még mélyebb depresszióba estem, volt, hogy próbáltam újra felébredni és új, izgalmas dolgokat kipróbálni, elkezdtem önismerettel foglalkozni, aztán rájöttem, hogy az lesz a legjobb, ha elfelejtem, és nem gondolkodom rajta(ekkor jött egy bulis korszak)... A helyzet mégis az, hogy egyik sem nyújtott teljes, végleges megoldást. Rájöttem mit miért csinálok (mi a mozgatórugója a tetteimnek) ez tény, de már fogalmam sincs mit csináljak...

Valakinek van esetleg ezzel tapasztalata? Van itt valaki, aki felépült egészségesen egy kiégésből? Talán a legjobb lenne egy pszichológus, de erre most nem nagyon van lehetőség (erre tudok még gondolni, hogy segítene, mivel ezt még nem próbáltam)



2021. júl. 2. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gondolatok erősítik meg benned a kiégés érzését? A gondolkodásmódod meghatározza az érzelemvilágod, ezért kérdezem.

Mi a mozgatórugója a tetteidnek?

2021. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sok szex engem pl feldob. :)

35F

2021. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!