Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha 16 évesen...

Az normális ha 16 évesen barbiezni akarok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nyelvet tanulok, középsulis vagyok, vannak barátaim stb. de nagyon szeretnék barbie babákkal játszani. Szívesen vennék egy hatalmas barbie álomházat, kiegészítőket, ruhákat, és vagy 10-15 babát. Azt még hozzátenném, hogy nem volt túl jó gyerekkorom. Ha barbie babáznék, akkor lehet hogy jót tenne. Lehet hogy könnyebben feldolgoznám a traumáimat, és visszakapnék a gyerekkoromból egy darabot. Nem tudom hogy jól fogalmaztam-e, de az a lényeg, hogy lehet hogy jót tenne, viszont, szerintem már túl idős vagyok hozzá. Az én korosztályom már nem csinálja ezt.


Szerintetek ez normális? Tényleg jó lenne ha barbie babáznék? Mi a véleményetek?



máj. 23. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még én is szerettem volna vagány barbie cuccokat, de nem tellett rá. Ha most van lehetőséged, hajrá, akár te magad is varrhatnál ruhákat, az kreatív és nem is kislányos.
máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nagyon sok felnőtt is gyűjt babákat, lovacskákat meg hasonló "gyerekes" dolgokat. Szerintem teljesen normális, kreatív hobbi lehet.
máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 én nem gyűjteném, hanem játszanék velük. De köszönöm :)
máj. 23. 19:20
 4/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
100%
Jobb mintha cigiznél, drogoznál!
máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Figyelj csajszi, egyrészt nem vagy túl idős hozzá,

másrészt meg ha túl idő is lennél se lenne gond. Hisz, ha ezt szeretnéd, akkor tedd ezt! Mindenki azt csinál amit szeretne és te se foglalkozz mással.

Egyébként én 20 évesen is sokszor visszagondolok a barbie-s korszakomra, annyira imádtam, hogy alig várom kislányom legyen és játszhassak vele. :D

Nyugodtan barbiezz csak! <33

máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet a barbikkal jatszani?
máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne? Sok felnőtt is barbizik és rajongója is.


Nekem pedig a BJD babák a kedvenceim.

Jelenleg egy 100cm - es példány készül magamnak.


Tudod mi a jó az ilyen hobbikban?

Az, hogy mégtöbbet von maga után, mint pl varrás, táska készítés, cipészet, paróka készítés és fodrászat, egyéb kiegészítők stb.

Egy kanapét is készítek, kárpitozok.


Ha pedig bejön a csoport tagoknak, akkor lehet eladásra s csinálok párat.

máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!