Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha fiúként érzelmes vagyok?

Baj ha fiúként érzelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem kell idő mire meg tudok bízni egy lányba, meg a szex sem megy szeretet nélkül. Baj ha ilyen egy fiú?

Meg jobban vágyom arra hogy simogassak, puszilgassak, ölelgessek egy lányt mint hogy szexeljek, persze az is érdekel, de a szeretet adás az jobb szerintem.


2021. júl. 19. 19:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
69%
Lehetne a fiatalok között is több ilyen fiú
2021. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
A fiataloknak ez nem nagyon szokott még menni, tombolnak bennük a hormonok és csak a szexen jár az eszük. De egyszer aztán felnőnek.
2021. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

De edes vagy:)

22l

2021. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pont ez tök jó szerintem, hogy érzelem nélkül, "hidegen", nem akarsz semmit.

Az már szerintem nem számít annyira feltétlen, hgoy az ölelgetést, vagy a szexet/szeretkezést preferálod jobban. Szóval egy párkapcsolatot,ha nézünk. Ott meg úgyis szeretitek,meg elfogadjátok egymást; ha jól választottatok mind a ketten. Hidd el te is magadról; hogy te is lehetsz jó választás. Senkinél nem vagy kevesebb; ugyanolyan szerethető vagy önmagadban is, mint bárki más lehet. Csak legyél jóarc. Szerintem pl annyi a lényeg, hogy ne árts másnak. Tehát ennyi kábé. Hogy alapvetően, kedvesen, szeretettel fordulj az emberekhez; az tök jó, tehát,hogy ha nem vagy bunkó, nem vagy beképzelt, empatikus vagy; és őszintén vagy kedves, szerettelteli, és nem megjátszani próbálod, hanem valóban olyan vagy.

2021. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!