Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán olyan lány, aki előtt nem kell bunkó, kemény, érzéketlen fickó szerepét megjátszanom, vagyis, aki elfogadna érzelmes, kedves, odabújós fiúként is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ám! :)
2012. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nincs, aki azt mondja az hazudik, és előbb utóbb megfog csalni egy normális férfias sráccal:D Odabújós, kis cicafiú:D
2012. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
persz h van, épp az a baj ilyen fiúból kevés van
2012. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van, mert én isilyen vagyok.:)

Gyűlölöm a megjátszós fiúkat. Jobb ha igenis érzem ,hogy szeret és én vagyok neki a fontos.

Szerencsémre már 3 éve érezhetem is^^

EGy bunkóval nem is lehet kapcsolatot tervezni hosszútávon

2012. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van csak te is rossz helynen kerestél eddig mint mindenki más :D
2012. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon...A nőknek inkább az jön be ha látják, hogy mindenkivel bunkó, érzéketlen vagy, csak velük kedves és érzelmes(persze nem kell túlzásokba esni), mert ilyenkor érzik, hogy fontosak neked.
2012. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem valahogy a kettő közötti átmenet jön be. A túlzott érzelmesség pont annyira riaszt, mint az ellentéte.
2012. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
van! :) én meg pont attól tartok,hogy minden srácnak csak a tipikusan "menőnektartommagam" libák kellenek... :S
2012. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem is tudom, remélem hogy vannak, de én valahogy a kettő között vagyok,de nekem a kedves érzelmes lányok tetszenek.Bár még van időm a szerelemre, nem tudom mért, de engem érdekelnek az ilyen lányok,az összes barátom és osztálytársam bunkó, már bocs tesók:D.De én arra gondolok hogy csak megjátszák magukat, mert az az egy normális lány aki volt elment másik suliba:(
2012. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
persze. szerintem nagyon sok lány vágyik ilyen srácra (köztük én is), de azért nem kell túlzásba vinni :) úgy is kimutathatod az érzéseidet, hogy mellette férfi maradsz.
2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!