Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj az, ha én érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha én érzelmes, gyengéd fiúként szeretnék már végre szeretni egy lányt? Miért nem kellek egy lánynak sem, vajon a külsőm a nagyobb probléma vagy a jó fiús, félénk jellemem, hogy egy lány sem vesz észre?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Kihagytad, hogy alacsony vagy.
2012. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és azt is, hogy utálod már az összes lányt, mert k*rva mind.
2012. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es :D :D :D :D
2012. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben átérzem a helyzeted tesó!

Sajnos (vagy nem sajnos) pontosan ugyan ilyen adottságokkal rendelkezem, és nekem sem volt még barátnőm, pedig nagyon szeretnék már végre valakit a tenyeremen hordozni.


A kérdésedre válaszolva, a külsőddel kapcsolatosan nem tudunk válaszolni neked, mivel nem láttunk. Az ilyen belsővel rendelkező srácok pedig alapvetően nehezen kezdeményeznek, a hasonló csajok pedig még nehezebben, így kész a baj. Nem mer egyik fél sem kezdeményezni, még akkor sem ha a másik illető alapvetően szimpi.

Az a régi közhely, mely szerint nem a ruha teszi az embert, egy nagy tévedés manapság. Az emberen totálisan átnéznek, ha a jellem ilyen, és még az öltözködésében is csak átlagos, ez saját tapasztalat. Amióta frissítettem a ruhatárat már át nem néznek rajtam, de egyről a háromra még nem jutottam, csak a kettőre.

2012. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem baj! Engem legalábbis nem zavar.:D


Amúgy én is érzelmes vagyok, és szeretem a lányokat,velük gyengédnek lenni,és nekem sikerülni is szokott néha. Csak az a különbség,hogy én elég erősnek,hidegnek,és keménynek mutatom magam. Így észre is vesznek,sőt tartanak is tőlem,nem is nagyon szeretnek de ez nem zavar. Ha valaki veszi a fáradtságot,annak megmutatom,h a kemény külső mögött nagyon is érző lélek rejtőzik. De a külvilág felé semmiképp nem mutatom,isten ments! Nem tartozik rájuk.

2012. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nők (nem kislányoknak) egy igazi férfira vágynak. Na most az igazi férfiakat jellegzetes külső és belső tulajdonságaikról lehet felismerni. Mivel a külsődről nincsenek információk, ezért ezt hagyjuk. Belső tekintetében egy igazi férfi a következő egyszerű tulajdonságokkal bír: magabiztos, határozott, céltudatos, bátor, jó humorú. Az igazi férfiak a következő dolgokat nem csinálják: nyafogás, siránkozás, panaszkodás, önsajnálat, túlzott érzelgés.


Na most, lehetsz te külsőre akármilyen tökéletes. Ha ezek a tulajdonságok nincsenek meg benned, soha az életben nem fog egyetlen nő sem őszintén vonzódni hozzád.


Tehát első lépésként ajánlom, hogy keresd meg a nadrágodban a tökeidet (Ha még nem sorvadtak el, ennyi buzeráns kérdés feltétele után.) és kezdjél el igazi férfiként viselkedni.


Ha ezek után sem sikerül egy árva nőt se összeszedj, akkor valószínűleg tényleg eszméletlenül ocsmány és visszataszító külsővel rendelkezhetsz.


Sok sikert!

2012. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló leírta a lényeget.

Nem kell a bunkó stílust felvenni, de igenis kell a magabiztosság. Még ha nincs is, akkor is mutasd azt, hogy van és szép lassan meg lesz a hatása. Az érzelmességet és gyengédséget meg hagyd meg bizonyos pillanatokra.

Véleményem szerint a jellemed a nagyobb probléma és nem a külsőd.

Mint nőt, engem pl. a kisugárzás, magabiztosság, közvetlenség fog meg elsősorban. A külső is fontos, de nem az a legfontosabb.

Szóval gyúrj először az önbizalomra. Hajrá! :)

2012. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon határozott magabiztos,és céltudatos vagyok,mindig elérem amit akarok,viszont emellett rengeteget panaszkodom,nyafogok,mert lusta dög is vagyok,szóval ha bennem a jó és a rossz tulajdonságok is megvannak,akkor most melyik kategóriába tartozom?:D
2012. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg ott tartunk, hogy a nőknek az átlagkereseted és a kocsid számít a legtöbbet. A megoldás tehát: Szerezz be pár millió költőpénzt, legyen egy fekete BMW-d vagy tűzpiros Ferrárid, és annyi csajod lesz, még meg is unod!


Ennyi a trükk.

2012. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!