Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vékony, alacsony fiúként vajon lehet számomra vonzó, vékony, átlagos alkatú, hűséges, kedves, megértő, odabújós, érzelmes sötöbö barátnőm vagy elégedjek meg inkább a túlsúlyos, rendes lányokkal? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Akit érdekel a teljes lista kérésre megírom. :D

2012. szept. 5. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
2012. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen minket érdekel a teljes lista a harmadik válaszolónak írd meg :D
2012. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

A teljes lista nem érdekel, az viszont nagyon, hogy hogy néz ki egy csúnya vékony alacsony fiú. Kép alapján többet lehet mondani, és nem röhögni akarok rajtad, csak nem hiszem el, hogy az vagy.


Hogy számodra vonzó lányt találsz-e, attól függ, hogy mi a számodra a vonzó. Megelégedni nem kell olyannal, akihez nem vonzódsz, csak kitartónak kell lenned és tenni magadért.

2012. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
A személyiségedtől is függ, na meg a lány ízlésétől. :D
2012. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Neee, 2., megszívattál?:D Eskü nem láttam a válaszod, mert már írtam :D
2012. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok én meg azon paráztam hogy valaki beír előttem és magamat szívatom meg :D
2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
esélytelen amíg így állsz hozzá.
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A túlsúlyos lányoknál sincs esélyed ilyen külsővel.
2012. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
túl nagyok az igényeid .... vagy túl kevésnek tartod magad, valamelyikben van a gond. Láttam én már ronda csávót csodaszép nővel, de ő nem is úgy adta elő magát, hogy hű de ronda vagyok, lesz e valaha normális barátnőm ? :(
2012. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Önbizalmon alapszik, amíg így látod magad addig nincs esélyed senkinél sem.
2012. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!