Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Mit tegyek, hogy ne legyenek nagy elvárásaim a szülinapommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a szülinapom és nincsenek nagy elvárasaim, sőt egyáltalán nincsenek, de titkon mindig reménykedek, hogy valami fantasztikus nap lesz és valahogy mindig az egész nap, vagy lehet inkább önmagam egy nagy csalódás szokott lenni. Legszívesebben már most előre ugranék pár napot, hogy túl legyek rajta.


A barátaim jelenleg nincsenek a városban, úgyhogy jövő héten fogunk ünnepelni. A napján meg tuti a rokonok be fognak állítani, akikkel csak tiszteletből tartom a kapcsolatot és csak ünnepekkor meg szülinapokkor talizunk, szal meló után rohanhatok haza gyors összedobni a lakást, vásárolok nekik kaját, piát.. pedig legszívesebben begubóznék csak a szobámba.


2021. júl. 26. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy-ketto- ... tul leszel rajta! :)
2021. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyára Te is elmész az ő születésmapjukra. Nem akarnak adósok maradni, tehát felköszöntenek.
2021. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1, úgy lesz😌


#2, nem róluk szól a kérdésem, csak panaszkodtam

2021. júl. 26. 20:56
 4/4 anonim válasza:

Ha nem bánod, kicsit kielemezlek!

Ha most lesz a szülinapod, akkor a horoszkópod oroszlán. Ki hisz ebben, ki nem.. én igen. Az oroszlánok szeretik a fény űzést és ha ők vannak a figyelem központjában. Gondolom te is arról álmod, hogy meglegyem a “best birthday ever”öd. De ezzel nagyon nem tudsz mit tenni. Vagy tervezel magadnak egy szülinapot előre és egyeztetsz mindenkivel (ki jöjjön ki ne) vagy csökkented az elvárásaidat. Szerintem idővel, ahogy érettebb leszel, ez majd enyhül

2021. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!