Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámtól egy 2. osztályos...

Apámtól egy 2. osztályos tankönyvet kaptam a 18. szülinapomra. Mit akarhat ezzel üzenni?

Figyelt kérdés
Sosem volt köztünk valami jó a viszony. 14 évesen már munkába akart küldeni, de anyám nem engedte. Meg az sem tetszett neki mikor régebben párszor szóvá tettem, hogy a napi 2 liter pálinka mégis csak sok.. Azóta úgy érzem utál.

2018. jan. 12. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan érdekel hogy egy ilyen ember "mit akart üzenni" azzal hogy genyózik veled? Fel se szabad venni, mert előbb-utóbb belerokkansz.
2018. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 l palinkat iszik? Ez nem eliras? Csoda, h meg el. Nem sok agysejtje maradhatott, szerintem azt se tudja, merre van arccal, nem kell atvitt ertelmu uzeneteket keresni a tettei mogott :(

Boldog szulinapot 🎂

2018. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Édesapád csoda hogy él még ennyi pálinkától! Te jó ég. Ne törődj vele. Tudom nem egyszerű, de próbáld meg!

2018. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, hagyjuk a barokkos túlzásokat, napi 2 liter pálinkától 3 hónap alatt halott lenne, a masszív alkeszok kb napi 0,5 literre vannak hitelesítve...

Én a minap küldtem egy elsős olvasókönyvet az egyik közmű-szolgáltató ügyfél-szolgálatának, miután második nekifutásra sem sikerült értelmezniük egy tulajdonos-váltásról szóló kormányhivatali határozatot. És azt üzentem vele, hogy tanuljanak már meg értően olvasni...

2018. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezzel azt akarja üzenni,hogy fogyatékos. Mondd meg neki,hogy ezt a korábbiakból is le tudtad szűrni.
2018. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha ezt saját kezűleg írtad akkor nyilván nem célzás arra, hogy 18 évesen már illene tudnod írni-olvasni. Alkeszektől ne várj értelmes viselkedést (amúgy 2 lityi pálinka az 40 feles, tényleg nem lehet az annyi).
2018. jan. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel azt érti az apád hogy olyan vagy mint egy második osztályos.Nálunk meg mindig azt mondják hogy egy 4éves sokkal jobb mint én vagyok meg többet tud.
2019. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kukázáskor a szeméten ezt a könyvet találta a részeges apád, azt se tudja, milyen könyv, csak odaadta.
2019. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!