Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülinapomra kaptam egy...

Szülinapomra kaptam egy bichon havenese kutyust,2 hónapos. Azonban 1 év múlva kollégiumba költözöm, mi lesz így a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezden a 8.-at és utána már koliba megyek. Otthonról fél óra az a város ahová megyek koliba tehát nem lenne hosszú táv. A nővérem nem jár már iskolába,így ő lenne vele egész nap. Anyukám este 9-ig dolgozik és vele aludna. Mi lesz így a kutyussal? Nem fogunk eltávolodni egymástól?

2017. júl. 4. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fél óra akkor minek?
2017. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék bejárós lenni,sok időt venne el.
2017. júl. 4. 18:45
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

1. Egy óra utazás összesen egy nap egyáltalán nem sok. (De te tudod...)

2. Ebben az esetben nem a te kutyád lesz, ennyi. A család kutyája lesz, akit néha te is látni fogsz. Ha eldöntött dolog, hogy jövőre koliba mész, akkor a szüleid részéről is nagyon átgondolatlan döntés volt kutyát ajándékozni neked, de neked is felelőtlen dolog volt ilyet kérni.

Egy kutya 15 év felelősség, ebbe nem gondoltatok bele:(

2017. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem nagyon érdekelhet az a szegény kutya, ha plusz fél óra utazást már nem vállalsz naponta (mert gondolom, helyben is elmenne fél óra összesen azzal, hogy beérj meg vissza).

Kértél volna inkább plüsst, azt magaddal is vihetnéd a koliba!

(Ha már megvan, inkább vállald érte a felelősséget, és legyél bejárós! - Vagy keress neki egy elhivatott gazdát még most, amíg kicsi, és könnyebben találsz neki jó helyet!)

2017. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A szüleim nem szeretnék ha koliba mennék,viszont mióta az eszemet tudom ez az álom sulim,és itt szerezhetném meg amire szükségem van,állatorvos szeretnék lenni.
2017. júl. 4. 19:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez a szakma rengeteg tanulással jár és az utazás miatt nek lenne rá annyi időm,viszont akkor mondhatni családi kutyus lesz,de biztosan nagyon fog hiányozni
2017. júl. 4. 19:10
 7/17 anonim ***** válasza:

Hmm, tudod szerintem az emberek 99%-a nem a szomszédba jár se iskolába, se dolgozni. Én napi 1 órát utazok (ez az oda-vissza út) a munkám miatt, és ez még nagyon jónak számít!


Azt se gondolom, hogy ilyen távolságra egyáltalán lehetnél-e kollégista, mert ez is meg van szabva, hogy ki lehet kolis és ki bejárós. És nem a két szép szemed meg a zsebbe csúsztatott pénz a mérvadó.


Csak mondom.


Amúgy így nyilván nem a te kutyád, hanem a családé. Meg feltételezem a nővéred sem ingyen él ott, valamit csak dolgozik vagy dolgozni kell neki is, nem lesz ott egész nap, hogy kutyázzon.

2017. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A testvérem jövőre kezdi a tanfolyamát.
2017. júl. 4. 19:30
 9/17 A kérdező kommentje:
AZ ISKOLÁBAN KÖTELEZŐEN KIVAN ADVA A PARANCS HOGY KOLLÉGIUMBAN KELL LAKNI LAKHELYTŐL FÜGGETLENÜL!!!!
2017. júl. 4. 19:31
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Na és melyik iskola, kollégium ez? Mert ilyen nincsen, szóval vagy kamuzol vagy nagyon buta vagy...
2017. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!