Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért van hogy ennyire...

Az miért van hogy ennyire zavar az öregedés?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom ezt a huszonévest kort. Mindig nézegetem az arcom a tükörben és egyszerűen nem is fiatalos. 12-15 éves koromban sokkal fiatalosabb volt az arcom. Annyira hiányzik az a kor. Ha lehetne egy kívánságom akkor újra annyi idős szeretnék lenni. Ja és nem lány vagyok.

2021. júl. 30. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem te vagy az egyetlen akinek ez lenne a kívánsága. 28 vagyok de ha belegondolok hogy lehet csak még egyszer ennyit fogok élni,hát elmegy az a maradék életkedvem is...nem is tudom mi lesz ha talán már 40-50 leszek.


Ezt mindenki rosszul viseli.

2021. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ötvenesként még mindig rendkívül elégedett vagyok a szervezetem teljesítményével:)
2021. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar is jobban teszed ha elfogadod,mert nincs más választásod
2021. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én jelenleg 17 vagyok,alig várom hogy kijöjjek ebből a rohadt időszakból. A hormonjaim össze-vissza vannak,a testem aránytalan,a bőröm teljesen kész van még mindig a pattanásoktól stb. Szóval én pl örülnék ha már a 20as éveim végén lehetnék...
2021. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak neked lenne ez a kívánságok hanem majdnem mindenkinek. De sajnos ilyen az élet, el kell fogadni
2021. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik ez az érzés, hidd el. Egyébként is igazából kb 80%-ban nem a kinézet alapján korozzák be az embert, hanem a viselkedése/gondolkodása alapján. Én 34 éves vén róka létemre állandóan trollkodok mint egy gyerek, és ez például érezhetően segít.
2021. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megbékélsz ezzel, vagy egész előtted levő életed, hangulatod, megnyilvánulásaid a környezeted felé - egy savanyított uborkához lesz hasonló.
2021. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én 60 elmúltam, de koromhoz képest köszönöm, jól vagyok :-)

Igaz 40 éves koromban lejárt rólam a garancia, 50 éves koromtól már kifulladtam a busz után futástól, és 60 éves koromtól meg már a reggeli merevedés is a derekamban jelentkezik, de mindig meg voltam békülve a kasztnival. Ha elégedetlenkedem, az a lelki békémre is kihat. És akkor nem úgy mosolygok már, mint eddig. Pont 60 után savanyodjak be?

2022. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tudsz mit tenni, törődj bele!

"Adj Uram erőt, hogy képes legyek megváltoztatni azokat a dolgokat, amiket lehet! Adj békességet, hogy el bírjam viselni azokat a dolgokat, amiket nem lehet [megváltoztatni]! És adj bölcsességet, hogy mindig meg tudjam különböztetni az egyiket a másiktól!"

Sok bölcsességet kívánok! :-)

2022. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nehéz elfogadni. 😥
2022. ápr. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!