Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30 éves vagyok, de még mindig...

30 éves vagyok, de még mindig erősen ég bennem az örök gyerek lángja. Fog/tud ez valaha változni?

Figyelt kérdés
Örök gyereknek, sokszor inkább kissé infantilisnak gondolom magam - mindezt annak ellenére, hogy decemberben betöltöm a 30-at. Igazából egyáltalán nem szégyellek semmit ebből az egészből, sőt, inkább úgy érzem, hogy (remélhetőleg sok máshoz hasonlóan) bennem még megmaradt a gyermekkor vidám, színes világa azon embertársaimmal ellentétben, akik meg ezt a kort elérve teljesen beszürkültek. Hangsúlyozom, nem zavar, hogy ilyen vagyok, mégis érdekelne, hogy van-e valami olyan tényező az életben, ami fejre állítja ezt. Gondolok itt olyanra, hogy házasság, gyermek születése, stb. Bár jelen pillanatban én úgy tudom elképzelni magam két gyerek mellett is, hogy versenyt csinálunk a levesből kézzel kiszedett betűtészta kirakásából is. Jelenleg nagyon élvezem, és nem is tudom másként elképzelni a jövőt, mégis néha kicsit aggaszt, hogy nem fognak-e még a saját kölkeim is kajak hülyének nézni... Ti mit gondoltok erről?
2010. aug. 30. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
EZ TÖK JÓ
2010. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard, hogy változzon! Nem fognak hülyének nézni a gyerekeid, ők is ilyenek lesznek! :D

Férfi vagy vagy nő?

2010. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Mármint a személyim alapján :D Ja de nem vagyok férfi. Mert nő vagyok. Fú várj, az Olszpájsz reklám helye az nem itt van...
2010. aug. 30. 00:25
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Valamilyen szinten kénytelen leszel változni. Mert ha gyereked van, felelősséget vállalsz érte és az nem csak abból áll, hogy betűtésztát rakosgattok, hanem hogy minden napra kaját adsz elé, öltözteted, taníttatod... elég nagy kényszer sokszor.

Egyébként amíg a gyerekességet nem arra használod, hogy másra hárítsd a felelősséget, addig semmi baj ezzel. Bár egy cseppet sem egyedi a dolog manapság, mostanában mindenki ezzel az "én még gyerek maradtam, ellenben mindenki mással"-dologgal jön.

2010. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
TE KIS CSINTALAN GYERKŐC! ILYENKOR MÁR RÉG AZ ÁGYBAN A HELYED :) NA JÓ ÉJSZAKÁT XD
2010. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

olyan vagy mint randy a nevem earl-ből:D

ez tökjó szivesen megismernék ilyen embereket

2010. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Agent 00:35, szerintem te borzalmasan és nagyon komolyan fogod fel a dolgot. Attól, hogy valaki ilyen, szerintem még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne lenne benne felelősségtudat és érzet meg miegymás. Mindenki tisztában van azzal, hogy mivel jár egy gyermek felnevelése, vagyis elvben legalábbis mindenképp, tehát ennyire nem kéne szürkén látni. És akkor már ki is mondtam a varázsigét :-) Attól egy halom kölköt lehet kiválóan nevelni, hogy minden nap teritéken van a vidámság és a nevetés. Alapvetően a legtöbb emberből ez hiányzik, hogy tudjon nevetni apró dolgokon is és ne csak a "komoly" és "felnőtt" témák tudják lekötni. Mennyivel szebb lenne a világ. De mindegy, ez más tészta, senem a glóbuszt érintő megaproblémákról, senem a helytelen gyereknevelés káros mellékhatásairól akartam beszélni.


Azzal a dologgal meg, hogy mindenki ezzel jönne most, én nem találkoztam még, de lehet, hogy rossz óvodában jártam...


Ismerkedni? Azt én is szeretnék olyat :-)

2010. aug. 30. 00:47
 8/17 A kérdező kommentje:

Jólvan, igazából mostmár megnyugodtam, miután megnéztem ezt a videót......

http://www.youtube.com/watch?v=EBWfBqRDbrM&feature=youtube_g..

2010. aug. 30. 01:03
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez rohadt jóóóó XD Feldobtad az estémet XDDD
2010. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Cserébe én is küldök valami szépet: http://www.youtube.com/watch?v=v3sNARLNu_Y 3:14-től sok szeretettel!
2010. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!